тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кармен Делль'Орефиче: модель на всі часи

Кармен Делль'Орефиче (Carmen-Orefice) – легендарна американська модель з найтривалішою кар'єрою в історії. Вперше з'явившись на обкладинці модного журналу ще в далекому 1945-му році, Кармен Делль'Орефиче стала ідолом сучасного модельного бізнесу...

 

 

Карколомна кар'єра найповажнішою моделі в світі почалася з випадкових фотопроб, які, на диво, виявилися невдалими. Кармен народилася в бідній родині артистів. Її батько був скрипалем, а мати – балериною. Вона хотіла, щоб дівчинка пішла по її стопах, але завжди була незадоволено дочкою.

Випадкова зустріч в автобусі поклала початок кардинальним змінам у житті Кармен. Жінка, з якою вона познайомилася по дорозі з занять додому, виявилася дружиною фотографа з відомого модного журналу. Вона запропонувала дівчинці пройти пробну фотосесію, що незабаром і сталося. Однак, реальне життя далеке від казок і професійний фотограф визнав, що дівчинка не відрізняється фотогенічність. Він прислав матері Кармен фотографії та вибачальний лист, де радив пройти фотопроби через кілька років.

І ось тут можна сміливо починати вірити в чудеса. Хрещений батько Кармен показав фотографії невдалої фотосесії своєї знайомої, яка опинилася редактором модного журналу Vogue. Що було далі? А далі почалася приголомшлива кар'єра фотомоделі, яка розтягнулася на все життя.

 


Вже в 1947-му році фото Кармен з'явилося на обкладинці Vogue – вона стала однією з чотирьох юних моделей, які працювали в цьому журналі за весь час його існування. У 1963-му році, коли Кармен було 32 роки, вона приймає рішення піти з модельного бізнесу, адже, як завжди вважалося, що ця професія не на все життя. Вона присвячує себе вихованню дочки, але іноді бере участь у фотозйомках та дефіле.

У 1978-му році фотограф Норман Паркінсон на презентації свого альбому запросив Кармен на зйомки до Парижа. «Знаєш, як для старої баби ти виглядаєш зовсім непогано. Як щодо декількох фотографій для журналу? Поїхали в Париж». Кармен знялася для Vogue Paris, потім приймала участь у фотосесії для журналу Town & Country.

Офіційне повернення Кармен Делль'Орефиче в модельний бізнес відбулося в 1980-му році. За свою тривалу кар'єру моделі Кармен Делль'Орефиче багаторазово представляла найкращі будинки моди і прославлених у всьому світі кутюр'є. Вона брала участь у фотосесіях для найпопулярніших модних журналів, регулярно з'являючись на їх розворотах і обкладинках. Легендарна модель випустила автобіографічну книгу «Бути красивою: секрети і прийоми, яким я навчилася за 40 років роботи моделлю». В 84 роки вона продовжує брати участь у модних показах та фотосесіях і навіть є доктором Лондонського Університету Мистецтв. Завдяки своїй тривалій подіумної кар'єрі Кармен Делль'Орефиче була внесена до Книги рекордів Гіннесса.

 

 

 

 

 


Механическая чистка лица, производимая опытными косметологами центра лазерной терапии БИОМЕД навсегда избавит от множества кожных проблем. Ваше лицо после механической чистки будет излучать здоровье, свежесть, и красоту!


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com