тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Собака з тілом такси і головою пітбуля

Чули вираз «суміш бульдога з носорогом»? А природа насправді здатна створити щось подібне! Тепер у вас є можливість побачити такий генетичнийконфуз наживо...

 


У вас дома есть собака, или другое домашнее животное? Тогда здесь присоединяйтесь к нашему сообществу! 

Коли дивишся на це четирилапе диво, виникає відчуття, що над його фотознімком гарненько попрацювали майстри фотошопу. Милий і скажено привабливий однорічний пес по кличці Ремі - дивна помісь пітбуля і такси. У цій собаці поєднується абсолютно непоєднуване: велика масивна голова й тендітне тільце на коротких ніжках!


Незважаючи на свою специфічну зовнішність, Ремі користується величезною популярністю серед користувачів соціальних мереж! Справа в тому, що це унікальне створення шукає будинок. Якщо для деяких, навіть самих білих і пухнастих собак, знайти прийомну сім'ю - завдання не з легких, то для Ремі не довелося нікого шукати. Потенційні господарі самі знайшли цього малюка. Пес створив в Мережі справжній ажіотаж! Фотографією Ремі поділилося близько 29 000 користувачів Facebook. За право стати його господарем змагаються тисячі людей з різних країн світу.

Центр, в якому зараз перебуває Ремі, здивований такою бурхливою реакцією людей, однак його працівники надзвичайно раді такому інтересу. Вони також звертаються до всіх небайдужих: «Хочемо вам нагадати, що в нашому притулку є ще безліч тварин, які шукають люблячих господарів. Варто визнати, що кожен з них не менш унікальний, ніж Ремі. Будемо щиро раді бачити вас в нашому притулку!»

А ось так би міг охарактеризувати себе сам Ремі на сторінці у Facebook: «Я сповнений сил і енергії. Чесно зізнатися, я не люблю гуляти на повідку. Я - солоденький малюк, який не проти вдосталь побігати і попустувати. Чого правду таїти? Я не дуже слухняний, тому тобі доведеться зі мною трохи повозитися, щоб навчити мене чогось. З-за того, що я часом буваю гіперактивним, мені буде складно знайти спільну мову з маленькими дітьми. Але все, що мені потрібно, - це трохи любові і тепла».

Про незвичайному пса так і не перестають говорити закордонні ЗМІ. Вони зняли про Ремі ось такий чудовий репортаж:

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com