тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Токсини в організмі людини

Багато людей у наш час чули про токсини, зашлакованості організму і інших явищах сучасної цивілізації. А чи знаєте Ви насправді, що таке токсини? Звідки вони беруться? Як накопичуються в організмі токсини і як з нього виводяться?

 

 

Чи можемо ми боротися з токсинами, якщо більшість сучасних продуктів напхані барвниками, консервантами, ароматизаторами? Чи ми можемо захистити свій організм, якщо бройлерних курей раніше вирощували за 5 міс., а тепер навчилися робити це за 30 днів?

Що ж таке токсини?

Токсини це просто отрута, яка надходить ззовні або утворюється всередині організму. При попаданні в організм токсини викликають утворення антитіл. Існує дві групи токсинів екзотоксини і ендотоксини: Екзотоксини потрапляють в організм із зовнішнього середовища з повітрям, їжею, водою. Ендотоксини – утворюються всередині організму в процесі його життєдіяльності. Особливо багато їх стає, коли організм бореться з якоюсь хворобою.

Токсини існували в природі завжди, але за багато тисячоліть існування життя на землі, живі істоти пристосовувалися до таких умов і виробили механізм знешкодження токсинів.

Як накопичуються в організмі токсини і як з нього виводяться?

У 1955 р. німецький лікар Рекевег Р. Р. виділив 6 стадій зашлакованості організму. Перші три стадії мають оборотний процес, тобто якщо токсини перестають надходити в організм, то він здатний сам або з допомогою спеціальних заходів детоксикації звільниться від токсинів. Наступні три стадії характеризуються процесом накопичення шлаків, який веде до руйнування клітин, утворення онкологічних захворювань.

1. Стадія виділення. Рівновага в організмі не порушено, фізіологічний процес в нормі. Виділення токсинів йде з потом, сечею і. т. д.

2. Стадія відповіді на накопичення шлаків. Відбувається посилення виділення шлаків, можливі жар, пітливість, температура, нежить, кашель, ломота в кістках та м'язах, почастішання сечовипускання, слабкість, стомлюваність, дратівливість, місцеве запалення (гіперемія), ущільнення (инфальтрат), розтин. У різних людей виділення шлаків може відбуватися по-різному, це залежить від особливостей організму людини, спадковості, середовища проживання і ін

3. Стадія перерозподілу шлаків. Виникнення ліпомів, фібромів, поліпів, папілом, набухання лімфовузлів, ожиріння 1-го ступеня або навпаки схуднення, відкладення каменів у нирках і жовчному міхурі.

4. Стадія насичення шлаків. Об'єктивних симптомів мало. Вегето-судинні дистонії, головні болі, мігрень, синдром хронічної втоми, неврози, остеохондроз, варіанти порушення обміну речовин, підвищена дратівливість.

5. Стадія руйнування. Поступово, на тлі наростаючої хронічної інтоксикації, що виникають вторинні порушення, з'являються зміни в аналізах крові, атрофічні та дистрофічні процеси, прояви цирозу і. т. д. Це початок кінця – перехід від виліковних захворювань до невиліковним. При цій стадії клітини ще підкоряються єдиним законам.

6. Злоякісність. Вплив шлаків на організм носить повсюдний характер, як результат розвитку онкологічних захворювань, при цьому клітини починають жити і вмирати за своїми законами.

Від токсинів нам нікуди не подітися, але ми в змозі зробити так, щоб як можна менша їх кількість потрапляє в наш організм.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com