тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ефективність нідерландської "сонячної дороги" перевищила всі очікування

Восени минулого року в Голландії була відкрита перша в світі 70-метрова велодоріжка з сонячних панелей SolaRoad розміром 2,5 х 3,5 м, які продовжують функціонувати навіть під відносно великими навантаженнями, а також не псуються під снігом і льодом...

 

 

Подібні конструкції виготовляють на 30% менше електрики, ніж аналогічні по площі панелі, встановлені на даху будівель. Однак для них не потрібно додаткове місце, вони вбудовуються в існуючі дорожні покриття, в чому і полягає основний сенс їх використання.

У нещодавно опублікованому прес-релізі йдеться про те, що творці доріжки помилилися в розрахунках, тому як на практиці голландська велодоріжка з сонячних батарей генерує більше енергії, ніж очікувалося. «Ми не очікували, що проект настільки добре проявить себе, - заявив Стін де Віт (Sten de Wit), прес-аташе SolaRoad. - Доріжка була відкрита близько півроку тому, за цей час вона згенерувала більше 3 МВт·год. Цього вистачило б, щоб забезпечити домогосподарство (з 1 людиною) електрикою на цілий рік; електричний скутер зміг би облетіти планету 2,5 рази, використавши таку кількість енергії».

Не обійшлося і без деяких проблем, які стосуються обслуговування панелей. Проблеми були викликані перепадом температур, через яке покриття панелей почалося відшаровуватися. Тому в даний момент компанія шукає покриття, яке буде більш стійким для щоденного зносу. За оцінкою SolaRoad, за півроку по цій доріжці проїхали 150 тис. велосипедистів.

 


Велосипедисти, та й, зрештою, всі жителі містечка Кроммені дуже пишаються тим, що саме в їхньому містечку почав реалізовуватися широкомасштабний проект по прокладці енергопродукуючих доріг. Довжина експериментальної доріжки складе всього 70 метрів, але цього цілком достатньо, щоб живити електроенергією 3 житлових будинки. Панелі розроблялися з урахуванням того, що їм доводиться витримувати вагу важких вантажівок, широкий діапазон температур,а також, агресивну хімічну середу. В майбутньому, такі панелі будуть здатні забезпечувати відновлювальною енергією житлові квартали і навіть мережі заправок для електромобілів. Експерти вважають, що будівництво такого покриття зможе себе окупити через 20 років.

Однак, не виключено, що це відбудеться набагато раніше. Адже в США, як писалося раніше, існує схожий проект Solar Roadways за підтримки держави, що вселяє довіру великих приватних інвесторів, а отже, стимулює розвиток мислення і дій у даному напрямку. Не відомо, як вони будуть вирішувати проблеми з патентами в майбутньому, якщо будуть вирішувати їх взагалі. Ясно одне — на даний момент SolaRoad, навіть будучи піонером, не є монополістом.

 

 


Всем автолюбителям рекомендую Автомобильный портал Кубани,За рулем Кубань, с его помощью вы будете постоянно быть в курсе самых важных и свежих автоновостей страны и мира. Только здесь результаты тест-драйвов, подробные технические характеристики с фото новых моделей, отзывы экспертов и рядовых водителей.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com