тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Готується до запуску новий майданчик для торгівлі електронними валютами

Децентралізована корпорація ATOMIC готує до запуску однойменну систему абсолютно вільної торгівлі та обміну віртуальних валют. Передбачається, що система запрацює до кінця 2015 року. Згідно із запевненнями розробників, при використанні будь-якої з існуючих віртуальних валют продавці автоматично можуть працювати і з ATOMIC...

 

 

Система не вимагає ніяких складних дій по інтеграції. Вона зможе виступити в якості регістру для будь-яких операцій з віртуальними грошима. Простіше кажучи, система буде являти собою якусь подобу павутини, яка зв'язує всі віртуальні валюти.

Основна мета ATOMIC – відкриття всіх можливостей віртуальних грошей і забезпечення абсолютно вільної торгівлі цифровими валютами. Система буде працювати за рахунок двох технологій – Proof Of Exchange і Proof Of Gateway. Вони забезпечать членам мережі, що навіть не мають спеціального обладнання для видобутку віртуальних грошей, абсолютно нові можливості отримання прибутку. До речі, багато з нас користується послугами популярного сервісу Webmoney. Отож, якщо ви бажаєте здійснити вигідний Обмен Ria USD на Внутренний счет EUR раджу скористатися послугами системи CasherBox, за допомогою якої ви також можете вільно вивести свої віртуальні кошти на рахунок Приватбанку, банку Аваль, ПУМБ і інших українських банків.

І якщо ми вже зачепили актуальну тему електронної комерції, то вашій увазі ще одна новина, і особливо цікавою вона буде користувачам соціальних мереж. Нещодавно американська компанія QuickCoin представила додаток QuickCoin Wallet, за допомогою якого користувачі можуть працювати з віртуальною валютою допомогою соціальних мереж.

Користувачу достатньо авторизуватися в своєму гаманці через Facebook, і він одразу ж отримує можливість переправляти Bitcoin будь-якій людині зі списку контактів. Одним натисканням клавіші програма QuickCoin генерує QR-код з адресою для отримання грошей. Програма, як видно, елементарна, але в цьому є і свої недоліки. Перекази можна здійснювати між гаманцями друзів і родичів, однак, на цьому функціональні можливості QuickCoin Wallet і закінчуються. Користувач не може витратити віртуальні гроші ні на що інше: ні купити товари в Інтернет-магазині, ні обміняти на готівку. Тим не менш, розробники поставили перед собою завдання спростити роботу з віртуальною валютою і популяризувати її серед пересічних користувачів — ці цілі простій програмі QuickCoin під силу.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com