тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гра допоможе студентам влаштуватися на роботу в банк

Нью-йоркська компанія Pymetrics розробила онлайн-відеогру, що дозволяє оптимізувати процес відбору кандидатів при прийомі на роботу. В першу чергу, гра розрахована на потенційних працівників фінансового сектора. Роботодавці зможуть з її допомогою визначити необхідні особистісні якості претендентів при підборі персоналу...

 

 

Розробники Pymetrics вважають, що їхня гра дозволить об'єктивно судити про навики і потенціал претендента на посаду, адже резюме не завжди може повною мірою розкрити таланти кандидата, особливо коли йому всього 22 роки.

Ігри Pymetrics досить прості і нагадують ті, що використовуються вченими для визначення рівня уважності або імпульсивність людини. Студенти можуть створювати на web-сторінці ігрової системи свій особистий профіль. Компанія, порівнюючи профілі студентів з вимогами до кандидатів при прийомі на роботу в якусь організацію, може визначити, куди саме є сенс надсилати своє резюме. На даний момент розробники ведуть переговори з чотирма великими фінансовими інститутами США, а також, з 2 з 5 найбільших американських банків. Повноцінно працювати нова система почне вже до кінця 2015 року.

Ігри допомагають не тільки в пошуку роботи. А ось Міністерство оборони Швеції випустило комп'ютерну гру, за допомогою якої вербує новобранців до лав збройних сил. Кооперативна браузерна головоломка доступна будь-якому бажаючому на сайті Збройних сил королівства.

Через гру відбираються користувачі, які вміють працювати в команді для вирішення ігрових завдань потрібно взаємодію чотирьох осіб. Мета гри – протриматися якомога довше. У складі команди гравець повинен виконувати певні дії, покладаючись на своїх товаришів. За промахи або успіхи одного учасника карають або винагороджують всіх разом. В кінці результати команди порівнюють зі здобутками інших учасників. Крім часу, витраченого на проходження рівня, гра враховує різні показники, начебто зосередженості та вміння виконувати декілька завдань одночасно.

За підсумками гри всім, кому сподобалося діяти і виконувати завдання в команді, пропонується звернутися на вербувальний пункт армії Швеції.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com