тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У США замість водійських прав будуть використовувати смартфони

У 2015 році в американському штаті Айова запрацює ініціатива місцевого Дептранса, по якій водії зможуть зберігати водійське посвідчення на своєму смартфоні замість використання пластикових карт. Про це повідомляє видання Des Moines Register...

 

 

Водії отримають безкоштовний додаток, в якому буде зберігатися інформація про їх водійські права. Це відбудеться в поточному 2015 році, проте коли саме, не уточнюється. Глава Департаменту транспорту Айови Пол Тромбіно (Paul Trombino) розповів про це губернатору Террі Бренстеду (Terry Branstad) на засіданні з бюджету штату. Розмова відбулася ще в понеділок 7 грудня минулого року, проте відомо про це стало тільки зараз.

Жителі штату зможуть, як і раніше користуватися пластиковою карткою, проте новий додаток може замінити права під час зупинок співробітниками патрульної служби та огляду мандрівників в аеропортах. Як бачимо сегмент мобільного звязку впевнено проникає у всі сфери життя. Тому цей сегмент є досить прибутковий, і до нього прикута значна увага інвесторів. Можна привести у приклад Тендеры на услуги сотовой связи по России, а також інші перспективні ініціативи.Як зазначає видання Gizmodo, ініціатива не виключить використання пластикових карток повністю: для цього б треба було видати по смартфону кожному водієві в штаті.

Зараз планується захищати безпеку додатка за допомогою PIN, проте в майбутньому штат може перейти до більш просунутих засобів на кшталт датчика відбитків пальців Apple TouchID, припускає видання. "Ми справді тут рухаємося вперед. Якщо справа і далі так піде, ми можемо бути першими у всій країні. Це не перший знак того, що Айова знаходиться на передньому краї прогресу" - зазначає видання Des Moines Register, цитуючи главу транспортного відомству штату Айова.

Раніше в ній вже був впроваджений проект, в рамках якого мотоциклістам дозволялося відображати патрульним електронну страховку на смартфоні замість паперової — така ініціатива вже працює в 30 штатах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com