тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Перші у світі монети з QR-кодом

Для того, щоб зробити гроші сучасними і технологічними, зовсім не обов'язково робити їх пластиковими, як це сталося, приміром, в Австралії або Румунії. Цілком можна залишити купюри і монети такими, які вони є зараз, ось тільки додати QR-коди, як це незабаром станеться з п'яти і десятиєвровими монетами в Нідерландах...

 

 

QR-коди (вони ж матричні коди) в останні роки захоплюють все нові і нові сфери свого застосування. Згадаймо хоча б футболки з телевізором AR-Tees, будівлю з посланням на фасаді, гігантський напис Hello, world! чи художню виставку від Golfstromen. Їх використовують для реклами, для маркування товарів, для передачі інформації, для шифрування даних, в тому числі, і інтернет-адрес, а також для сотень інших цілей.

Особливо популярні матричні коди в Японії, де, напевно, у кожного жителя в мобільному телефоні є програма для їх розпізнавання. Але не тільки в Японії знають, що таке QR-коди, і як ними користуватися. Мода на матричні коди дійшла і до Європи. Причому, до самих верхніх верств європейського суспільства, які, по ідеї, повинні бути традиціоналістами, консерваторами. Але не тут-то було!

Міністерство Фінансів Нідерландів днями заявило про випуск монет номіналом п'ять і десять євро, на зворотному боці яких будуть розміщені QR-коди. Монети ці будуть зроблені з срібла і золота, і випущені обмеженим тиражем в честь 100-річного ювілею Монетного Двору в Утрехті.

У продажу вони з'являться 22 червня цього року, але вже зараз на сайті Міністерства Фінансів Нідерландів можна зробити попереднє замовлення на їх придбання. Треба сказати, що голландське Міністерство Фінансів цим кроком відкриває небачені досі перспективи для подібних фінансових інститутів по всьому світу. Адже випуск банкнот і монет коштує серйозних грошей. А так на них можна буде розміщувати, припустимо, рекламу, яка з лишком окупить вартість їх випуску.

 


Не знаете, где можно найти хороший, оригинальный сувенир? Рекомендую посетить сайт medallika.ru, где вам предложат сувенирные Монеты на заказ, медали для юбиляров, новорожденных, новобрачных, выпускников.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com