тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Екоупаковки на основі бджолиного воску

Багаторазові екоупаковки на основі бджолиного воску стають прекрасною альтернативою герметичним контейнерам. Відомо, що їх використовували для зберігання продуктів ще в Давньому Єгипті, такі упаковки створюються і зараз. Ось кілька цікавих прикладів...

 

 

Bee's Wrap — екоупаковка з бджолиного воску.

Американка Сара Кеек з Вермонта для того, щоб продовжити термін зберігання своїх продуктів, створила воскову упаковку. І тепер ця упаковка стала її головним продуктом.

«Я просто хотіла як можна довше зберегти продукти свіжими зі своєї ферми, щоб вони при всьому цьому не втратили своїх корисних вітамінів і властивостей»,- розповідає Сара. Экоупаковка Bee's Wrap являє собою бавовняний матеріал, який можна мити і застосовувати велику кількість разів. До складу даної упаковки входить суміш, виконана з масла жажоба, бджолиного воску і деревної смоли. Під впливом тепла від рук матеріал упаковки стає трошки липким і з легкістю складається за формою продукту.

Наприклад, можна обернути недоїдений хліб, бутерброд, сир, накрити банку з джемом.

 


Але Сара не єдина, хто прийшов до восковим упаковок.

Abeego — зберігайте їжу свіжою

Молода пара Тоні і Колін також розробили багаторазову упаковку Abeego на основі органічного бавовни, бджолиного воску, смол і масла жожоба. Так як і в попередньому випадку тут все просто: береш упаковку, запихаєш продукти, ще можна купить скотч в магазині UPAK.BY, надійно заклеїти, і можете не сумніватися - вмістиме буде довго зберігатися свіжим, а значить і поживним.

 

Яка упаковка краще зберігає продукти?

Скурпулйозні американці навіть провели тестування, яка ж з упаковок краще і поклали 3 шматочка сиру в різні упаковки на 10 днів. Один шматок загорнули в бавовняну тканину і поставили в герметичний контейнер, другий у воскову упаковку Bee's Wrap, а третій в упаковку від Abeego і відправили все в холодильник.

Як виявилося всі три шматка чудово збереглися: не висохли і не зацвіли, але упаковка від Сари дала тонкий аромат бджолиного воску, а Abeego сильний запах сосни. У будь-якому випадку віск краще зберігає свіжість продуктів, ніж плівка. Така упаковка дуже пластична і чудово прилягає до посуді, а головне - вона багаторазова, і не буде розкладатися 500 років на звалищах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com