тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільший у світі монстр-трак

Багато хто з вас, особливо автолюбителі, чули про існування таких автомонстрів. Дехто навіть був свідком їх диявольського руху. Кажуть видовище вражає! А ось ця несамовита "тачка" рахується королем суворого сімейства Monster Truck. Давайте поближче познайомимось з цим монстром...

 

 

Висота пікапа Bigfoot 5 становить 4,7 м., висота покришок — 3 м, вага — 17,236 кг. Bigfoot №5 побудований Бобом Чендлером, є монстер траком з найбільшими колесами в світі. Такі колеса використовуються в всюдиходах які борознили простори Аляски.

Один з цих бігфутів (ще так їх називають) є рекордсменом книги Рекордів Ґіннеса у номінаціях «найвищий, найширший, і найважчийий Monster Truck». Зараз пікап Bigfoot 5 знаходиться на постійній стоянці в місті Сент-Луїс і періодично демонструється на місцевих святах.

 


Монстр-трак міг народитися тільки в Америці — країні, де зі всього незвичайного можуть зробити шоу або змагання. Власне, так і сталося з першими бігфутами: ефектне «придушення» і знищення звичайних легковиків позашляховиком з великими колесами настільки сподобалося ласим на автошоу американцям, що дуже скоро нова розвага стала популярним видовищем, що включає як змагання, так і показові виступи. Саме тут бігфути ефектно стрибають через ні в чому не винні легковика, а потім (або в результаті невдалого стрибка) їх же і давлять своїми колесами.

Особливим успіхом користуються проїзди по рядах вже подмятых легковиків на задніх колесах, а також стрибок з переворотом на 3600 навколо горизонтальної осі (так зване сальто назад). Осібно стоять рекордні стрибки у довжину. Так, у вересні 1999 року на авіашоу в штаті Теннессі відразу кілька монстр-траків здійснили стрибок через авіалайнер Boeing, що стояв на землі. Тоді довжина кожного з стрибків склала близько 60 метрів.

 

 

 


Першим бігфутом офіційно вважається автомобіль жителя Сент-Луїса (штат Міссурі) Боба Чандлера. Все почалося з банального відсутності достатньої кількості магазинів із запчастинами для позашляховиків. Заснувавши свій маленький сімейний бізнес, Боб переробив наявний у нього пікап Ford F-250 1974 року випуску у перший автомобіль з великими колесами, головним завданням якого було залучення клієнтів у магазин.

Спочатку пікап просто отримав великі колеса, запозичені від трактора. Пізніше Боб прийшов до бажання зробити машину ще й напівкерованою. Саме ця схема — 4х4х4 — лежить в основі більшості сучасних класичних монстр-траків.

Проте вже перші змагання показали, що навіть серйозно допрацьована конструкція стандартного позашляховика не здатна забезпечити необхідний рівень надійності і безпеки, необхідний на шоу бігфутів. І в підсумку монстростробудівники прийшли до логічного вирішення робити свої боліди не на основі стандартних машин, а, що називається, з нуля — як більшість інших спортивних автомобілів вищого класу.

 


По единодушному мнению автоэкспертов, Вольво на сегодняшний день является самым безопасным автомобилем в мире. А вот замечательные удобные детские автокресла, и другие современные аксессуары volvo от официального дилера легендарного автопроизводителя VOLVO CAR M1 сделают поездку в этой машиной еще более безопасной, и комфортной.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com