тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Історія Інтернет-мільйонера, який заробив на незвичайному стартапі Woot

Метт Ратледж — це «Джефф Безос навпаки». Він придумав концепцію «операція дня» для онлайн-магазинів нового покоління Woot.com, а тепер запускає нову корпорацію, яка не буде схожа на звичні нам стартапи в e-commerce. Хто ж цей ексцентричний мільйонер?..

 

 

Ратледжа не просто так порівнюють з Безосом: колись вони працювали разом і навіть уклали угоду щодо неконкуренцію (правда, ефективність цієї угоди виявилася вельми сумнівною). Ратледж заснував Інтернет-проект, який назвав гібридним терміном «woot»: похідним від «wow» (вигуки захвату) і «loot» (те саме, заради чого гравці готові годинами нишпорити по карті фентезійного світу).

Домен Woot.com Ратледж зареєстрував у 2003 році за $6 тисяч, а в наступному році запустив сайт для продажу незвичайних речей. Особливістю Інтернет-магазину стала нова модель продажу товарів: за одним лотом у день. Зазвичай «угодою дня» ставали якісь гаджети, але міг бути і якийсь сорт сиру, який розпродавався за лічені години. Непродані речі платформа Woot поміщала в спеціальний пакет під назвою «Bag of Crap» — і цей пакет можна було купити наосліп. Підтримка клієнтів зводилася до того, що дефективні або непотрібні покупки пропонувалося реалізувати на eBay.

 


Унікальність Woot полягала в тому, що проект фактично наплював на всі закони електронної комерції. І як не дивно, таке ігнорування правил онлайн-ритейлу принесло успіх стартапу. Гіки так і ринули на цей новий сайт: гілка про продаж мережевого адаптера за короткий термін зібрала 452 коментаря. Ідея ідеєю, але без професіної підтримки, наприклад від компанії «Эксперт Плюс» бухгалтерские и юридические услуги ніякий бізнес не буде процвітати. Метт Ратледж про це добре знав, тому, звичайно ж, залучив до свого стартапу відповідних спеціалістів.

Добова аудиторія Woot стала сягати 1 млн відвідувачів на добу, а фігура Ратледжа в очах покупців стала чимось на зразок рок-зірки. За підсумками 2008 року обсяг річних продажів досяг $164 млн, і за версією журналу Inc. стартап Woot став самим швидкозростаючим приватним рітейлером в Штатах (і найбільш швидкозростаючою приватною компанією в Північному Техасі). На цьому етапі і надійшли перші інвестиції в компанію від Amazon, а незабаром Джефф Безос викупив проект цілком.

Основною «фішкою» Woot як торгівельного майданчика стало розвага користувачів, а не сумна необхідність змусити їх купувати будь-які товари за ціною, яка потрібна продавцю. Яким Інтернет-магазину прийде в голову використовувати «нігерійські листи» для промо-кампанії нового товару? В Amazon і до покупки проекту, і після неї так і не оволоділи мистецтвом залучати користувачів нестандартний маркетинг.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com