тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Mercedes-Benz зайнявся інтер'єрами літаків

"Мерседес" і найбільша авіакомпанія Німеччини Lufthansa об'єднали зусилля в рамках нового і, звичайно, цікавого проекту — фірми займуться розробкою інтер'єрів VIP-літаків. Перший концепт такого собі "борту номер 1" буде представлений на спецміроприємстві EBACE 2015 (European Business Aviation Convention & Exhibition) в Женеві, проте офіційні рендери доступні вже зараз.

 

 

Якщо точніше, то інтер'єрами цими будуть займатися особливі підрозділі компаній — Mercedes-Benz Style і Lufthansa Technik. І, думається нам, займатися вельми успішно. Насамперед варто відзначити, що дизайнери повністю відмовилися від традиційних конфігурацій салону і в цілому віддалили його від літакового. У сенсі ніякої капсуловидности немає і в помині. Як немає і всіх інших традиційних елементів начебто рядності сидінь. На макеті видно, що VIP-кабіна більше схожа на люксовий номер в готелі: дизайнерські крісла обтічної форми, акваріум, а також вбудована в стіну ліжко. Не знаю, як би тут виглядала кровать раскладушка, можливо вона і не така розкішно-понтова як остальні віп-меблі у цьому салоні, але погодьтесь - річ досить корисна, особливо в умовах дефіциту житлового простору.

«Плавні форми в поєднанні з інтелектуальними високотехнологічними функціями стали характерними особливостями дизайну Mercedes-Benz», — пояснює віце-президент автомобілебудівного концерну Daimler Голден Вагнер. Вікна літака приховані чорними сенсорними дисплеями, в точності повторюють екрани Mercedes-Benz S-класу, тільки в більшому масштабі.

Втім, чого ми тут займаємося словоблуддям — кілька фото  розкажуть про всі фішки куди краще. Хіба що хотілося б окремо звернути увагу на оформлення ілюмінаторів — вони тут об'єднані (або, можна сказати, приховані) з допомогою панелей-дисплеїв. Ну а про супер-пупер-матеріали обробки, напевно, і говорити не варто. Загалом, ласкаво просимо на крутий VIP-борт, панове!

 

 

 

Насправді, неавтомобільні речі Mercedes-Benz вже проектував, нещодавно було відкрито нове відділення з промислового дизайну Mercedes-Benz Style але до цього моменту всі вони були частиною списку аксесуарів марки, серед яких є і наручний годинник, і велосипеди.

Наразі структура студії така: є певна команда, яка працює над проектами Mercedes-Benz Style, але, якщо знадобиться, до будь-яких проектів можуть підключатися і фахівці з інших відділів. Крім новоспеченої Mercedes-Benz Style, німці мають ще чотири дизайнерські студії - в Італії, Японії, Китаї та США, де трудяться понад 400 співробітників, що представляють близько 20 різних націй.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com