тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

ExitGames: пригоди починаються тут

ExitGames — це захоплюючі квести в реальності, інтелектуальні атракціони, що зародилися в Японії і заслужили визнання у нас. Головна мета — вибратися з кімнати, використовуючи логічне мислення. Яке це — бути замкненим у кімнаті на 56 хвилин, і, використовуючі власні розумові здібності, інтуїцію, логіку, абстрактне мислення знайти вихід з неї?

 

 

 


Квести ExitGames — класична командна гра на 2-4 гравців, готових бути замкненими в кімнаті на 56 хвилин, вирішуючи нескінченні головоломки і загадки, щоб вибратися з неї. Для більшості країн Азії, США і Європи квести в реальності стали воістину уколом адреналіну в серце. ExitGames — це команда сценаристів і геймерів зі всього світу. Правила гри дуже прості: вас замикають у кімнаті на 56 хвилин. За цей час вам необхідно розгадати всі таємниці кімнати — знайти артефакти, вирішити головоломки, підібрати шифри, розібратися з технікою, використовуючи додаткові хвилинки і підказки, — і вибратися з кімнати. У вас просто немає іншого виходу!

Ключі до виходу можуть бути в найрізноманітніших місцях: можуть бути надійно заховані, а можуть знаходитися буквально під ногами.

 


Першовідкривачами стали сценаристи з Кіото ще в 2007 році, сьогодні локації існують в більш ніж 60 країнах світу. Цікаво, що європейці воліють розгадувати історії, пов'язані з таємничими артефактами, азіати — з цифрами, американці полюбляють «мікс».

Вражаюче, але вся ця тема стала настільки популярна в сша і Азії, що масштаб локацій з маленьких кімнат виріс до стадіонів. А в деяких країнах локації навіть не відбудовуються спеціально — дія відбувається в цих в'язницях, лікарнях, школах. До речі, при вході в кімнату учасники здають всі телефони та засоби зв'язку. Але не хвилюйтеся: кімната обладнана кнопкою екстреного виходу на випадок, якщо вам стане погано, нудно, чи не вдасться вийти самостійно. В кожній кімнаті ви знайдете планшет, який стане вашим особистим помічником на 56 хвилин: легенда, підказки та інші можливості — все там.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com