тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Круглий смартфон Runcible

Приберіть свій iPhone, така штука є у кожного. Подумаєш, «розумні годинник» – зараз їх тільки лінива компанія не виробляє. Якщо ви дійсно хочете виділитися в натовпі, то виріб стартапу Monohm під назвою Runcible – для вас. Адже це — справжнісінький смартфон!

 

 

Саме так – цілий корпус, круглий екран. Або, можливо, це — кишеньковий розумний годинник. У прототипу, який компанія показує на виставці в Барселоні, кришка корпусу – не пластикова і не металева. Вона дерев'яна. Ближче до дати виходу розробники обіцяють варіанти з керамікою, міддю, бронзою та іншими цікавими матеріалами. Кришки можна буде легко змінювати самостійно.

Також ведеться робота над відповідними кришками зі шкіри та інших відповідних матеріалів, які могли б закривати екран. Зрозуміло, передбачається і кріплення ланцюжка.

 


Звичайно, круглий екран – нестандартне рішення, яке зажадає деяких зусиль від розробників. Зате на ньому чудово розміщується циферблат годинника або компас. А знімаючи за допомогою камери, об'єктив якої розташований в центрі кришки корпусу, управляти зумом можна буде, повертаючи пристрій навколо осі. Також планується зробити частину обідка екрану таким, що реагує на дотики, щоб можна було керувати смартфоном не тільки через сенсорний екран.

Розробники обіцяють камеру, порівнянну по якості з камерою iPhone 5 і двосторонній USB-роз'єм. Пристрій буде працювати під управлінням Firefox OS, передбачувана вартість його буде порівнянна з топовими моделями смартфонів. Компанія на сьогоднішній день досить незвично просувається, не вдавалася до краудфандингових методів залучення інвестицій для створення свого проекту. У продажу Runcible повинен з'явитися в цьому році.

 

 

 


В нашем магазине вы можете купить айфон, другие мобильные гаджеты Apple, а также аксессуары к ним по самой выгодной стоимости.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com