тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Паркан-акваріум і інші незвичайні огорожі

Паркан-акваріум (Чешме, Ізмір, Туреччина) - одна з найбільш незвичайних огорож на нашій планеті. Його автор Мехмет Алі, бізнесмен і топографічний інженер з Туреччини...

 

 

Близько десяти років тому у нього стояло залізне огородження, але потім Мехмету захотілося перетворити життя і він розробив в якості живої огорожі акваріум в п'ятдесят метрів. Тепер водяна живність Егейського моря там себе комфортно почуває.

 


Найпростіша частина цього складного проекту – створення прозорої структури. Складною частиною було створення 400 метрового підземного трубопроводу, що з'єднує акваріум з морем, для того, щоб вода залишалася чистою, а її жителі – щасливими. Для виконання цих складних робіт була найнята команда водолазів, якій бізнесмен заплатив близько 40 000 турецьких лір ($ 21 000) за здійснення його мрії.

Тепер Мехмет щасливий тому, що сотні людей шикуються біля його дому, щоб подивитися на незвичайний акваріум і його жителів. До речі, Заборы в Новороссийске від компанії "Люкстар" теж заслуговують уваги: красиві, надійні і доступні по ціні.

 

 

Не хочете, щоб Ваш паркан виділявся? Тоді зробіть так, щоб він злився з навколишнім середовищем. Дзеркальний паркан буде відображати ландшафт, і буде зникати в цьому відображенні, зливаючись з навколишнім середовищем.

Дзеркальний паркан є незвичайним концептом, який створив американський дизайнер Елісон Шотз з Брукліна, штат Нью-Йорк. Це не просто оригінальний паркан, це ще і об'єкт підвищеної небезпеки. Так, так, це не жарт, адже дзеркальність поверхні даного забору робить її малопомітною, що може стати причиною травм для птахів, собак і розсіяних людей. Справа в тому, що паркан відображає малюнок ландшафту, розташованого перед ним і під певним кутом цей оригінальний дзеркальний паркан стає практично невидимим, так як він буквально закамуфльований відображеним у ньому пейзажем.

Дзеркальний паркан був виготовлений в 2003 році з акрилу, дерева і алюмінію, має довжину 42 метри і висоту 90 див. Можливо, цей дзеркальний паркан не є зразком надійності і має деякі недоліки, наприклад, легко мажеться, може стати джерелом небезпечних гострих осколків, але він по-справжньому оригінальний!

 

 

 

 

Ну, і на "закуску" ще кілька цікавих варіантів


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com