тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У мережі з'явилася карта світових кіберзагроз – Україна в лідерах

Фахівці з безпеки компанії Check Point запустили в інтернеті світову мапу кіберзагроз ThreatCloud World Cyber Threat Map. Карта в режимі реального часу відображає, де в даний момент в світі відбуваються кібератаки. Сервіс виводить на екран країну, у якій знаходиться джерело атаки, і визначає мету атакуючих...

 

 

Інформація для карти надходить з мережі для спільної боротьби з кіберзлочинами Check Point ThreatCloud TM. Вона збирає дані про атаки з глобальної мережі датчиків загроз і від власної дослідницької групи, і передає їх на шлюзи безпеки замовників.

Згідно карти сьогодні Україна знаходиться на 5 місці серед кібератакуючих країн світу. Метою українських хакерів є США, а знаряддям – боти та шкідливе програмне забезпечення. На сьогоднішній день в базі даних ThreatCloud міститься понад 11 млн. сигнатур шкідливих програм, 5,5 млн. адрес заражених веб-сайтів і 250 млн. адрес ресурсів зі всього світу. Система постійно аналізує ці сайти на наявність ботів, виявляючи кожен день, у середньому, більше мільйона типів шкідливих програм. Карта щодня публікує топ-10 країн походження кібератак, топ-10 країн, які найчастіше піддаються атакам і статистику по найпопулярнішим типів атак.

Тим часом, коли весь прогресивний світ бореться з кібер-зловмисниками, Північна Корея перетворила хакерів в національну еліту. Хакерське Бюро 121, засноване владою Північної Кореї, вербує найталановитіших комп'ютерних фахівців з усієї країни. Їх відбирають по одному і навчають з 17 років. Студенти проходять спеціальні закриті для публіки курси у пхеньянському Університеті, на кафедрі інформаційних технологій. Щороку вона підготовлює понад 100 висококласних фахівців.

Бюро 121 є структурним підрозділом розвідувального сектору Генштабу армії Північної Кореї – елітного підрозділу при Корейській народній армії. Зараз ця хакерська структура налічає приблизно 1 800 «бійців». При цьому, деякі хакери після завершення навчання наймаються в зарубіжні компанії, і можуть прямо звідти організовувати кібератаки та наносити цифрові удари одразу ж після отримання відповідного наказу. Як вдалося з'ясувати західним ЗМІ, влада країни всіляко балують своїх IT-воїнів, надаючи їм просторі квартири і щедре забезпечення, недоступне пересічним громадянам Північної Кореї.

Велика частина атак Бюро 121 націлена на Південну Корею. За 2013 рік понад 30 тисяч комп'ютерів в південнокорейських банках і телекомпаніях були виведені з ладу хакерами підрозділу.

 


Если вам требуется грамотный устный перевод на любую тематику, обращайтесь к опытным специалистам компании «ТехИнпут». Также здесь вы можете заказать и другого рода комплексное лингвистическое обслуживание разной степени сложности и направленности.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com