тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найекзотичніші мови світу

Всі, хто коли-небудь брався за вивчення іноземних мов, підтвердять, наскільки складним може бути цей процес. Наприклад, навіть деякі з європейських мов неможливо здолати, не витративши на це як мінімум рік. Якщо ви вже кілька років безуспішно намагаєтеся вивчити англійську – пропонуємо вашій увазі підбірку мов, які можуть виявитися не по зубах навіть самому кваліфікованому лінгвістові.

 


Как видит будущее страны Юренев Михаил, его рецепты выхода из кризиса, уменьшения социальной напряженности, повышения уровня жизни простых граждан.


 

 

1. В арчинській мові, на якій говорять на південному заході Росії, а точніше в селі Арчі, що в Дагестані, 1502839 закінчень дієслів. На додаток до часів, у арчинській мові існують модифікатори дієслів для слів різного роду (а їх аж чотири, тому що вони є прогресивними). Наприклад, арчинська використовується закінчення-кугу, якщо мовець висловлює сумнів, -ра, якщо це можливо сталося, і-ер, якщо це точно сталося.


2. Кьхонг — мова клацань з 122 приголосними. На кьхонг говорять приблизно 3000 уродженців Намібії і Ботсвани. І в той час як ті, що говорять на англійській та інших європейських мовах обходяться 26 літерами, в цій мові одних тільки приголосних 122. Тому і звуків там набагато більше.

Вона схожа на китайську мову, на якій говорять з набитим ротом і затиснутим носом. Але всі ці чавкаючі звуки мають значення. Для цієї мови не існує письмової алфавіту, і для більшості цих звуків не можна підібрати навіть приблизний еквівалент в нашій мові.


3. Туюка — мова з 140 родами. Ця мова, що знаходиться на межі вимирання, і на якій говорять місцеві колумбійці, можливо, найважча мова на Землі. Вона об'єднує найскладніші аспекти інших досить складних мов в один лінгвістичний клубок. У туюке 140 родів. У більшості звичних нам мов єдиними «родовими» модифікаторами іменників є чоловічий і жіночий рід. Ті хто говорить на туюке помістили це поняття на новий рівень, зрозуміти нам який буде неможливо, та й зрештою, не потрібно.


4. Сильбо гомеро — мова свисту. Сильбо гомеро, на якому говорять жителі Канарських островів, є найбільш простою мовою у цьому списку. Їх «алфавіт» складається всього з двох голосних і чотирьох приголосних. Але якщо Ви захочете поговорити, то Вам знадобиться дійсно гострий слух і приголомшливий контроль дихання, тому що Сильбо гомеро є мовою свисту.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com