тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Перлина Сходу. Найдорожчий ніж у світі

Якщо згадати давні часи, то тоді до зброї ставилися з благоговінням, воно зберігало життя власнику і показувало його статус. Саме тому його прикрашали золотом і дорогоцінним камінням. Ексклюзивним є ніж Бастера Варенскі, майстра-зброяра відомого своїми роботами на весь світ. Ніж Перлина Сходу виконаний повністю з золота...

 

На створення свого ювелірного дітища майстер витратив цілих двадцять років. Це не означає, звичайно, що він тільки цим ножем і займався. Бастер Варенскі створив чимало прекрасних шедеврів холодної зброї, і всі вони є справжніми витворами мистецтва. Зрозуміло, що ніж, який був зроблений цілком із золота та коштовностей буде головною окрасою колекції.

 


Перлина Сходу виконувався завдяки замовленням одного японського мільйонера. Ім'я тримається в секреті. Для того, щоб виконати таку чудову роботу ювеліровы-зброяру знадобилося 800 грам 18 каратного золота. Ручка зроблена з нефриту зеленого кольору, завдовжки ніж -324 міліметра. Десять діамантів чистої води на п'ять карат вбудовані в піхви і рукоять. 153 смарагди на десять карат розсипані по поверхні цього дорогоцінного гаджету.

Ще до початку аукціону вартість цього твору мистецтва розраховувалася як 1,2 мільйона доларів, однак після виставлення їх на аукціон вона різко злетіла вгору і стала більшою майже в 2 рази. Ціна досягла позначки в 2,1 мільйона доларів. Після цього це стала найбільша ціна на ніж у всьому світі.

Славетний майстер Бастер Варенскі свій перший ніж виготовив ще у далекому 1966 р. Після 43 років він досконало выдточив свою майстерність, це дозволило йому по праву вважатися одним з найкращих професіоналів по створенню холодної зброї. Врешті-решт він став головою Гільдії майстрів холодної зброї.

 


Оригинальные мультифункциональные швейцарские ножи предлагает интернет-магазин oddo.com.ua, цены доступные, качество гарантировано.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com