тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вбивця вугілля і нафти: акумулятор Tesla Powerwall

Бізнесмен Елон Маск – це один з тих людей, який власними руками змінюють майбутнє людства на краще. Нова його ідея полягає в створенні домашнього акумулятора Powerwall, який зробить людей енергетично незалежними...

 

 

Елон Маск, відомий по своїй участі в компаніях PayPal, Tesla Motors і SpaceX, є одним із співзасновників фірми SolarCity, що займається виробництвом сонячних панелей. Основні замовники цього підприємства – великий бізнес, державні установи, а також неурядові благодійні організації. Але Маск планує в майбутньому принести сонячну енергетику також в побут сотень мільйонів простих жителів Землі. Адже навіщо власникам будинків і квартир платити щомісяця за рахунками від енергетичних компаній, якщо кожна людина сама може забезпечувати себе електроенергією за рахунок сонячних панелей?

Наприклад, ви купляєте электрический чайник с регулировкой температуры по ссылке, і з такими батареями він у вас буде працювати можна сказати безкоштовно. Ось для того, щоб зробити широку масу населення Землі енергетично незалежною, і створений проект Powerwall.

 


Powerwall – це компактний домашній акумулятор для побутового використання. Його можна повісити на стіну навіть в невеликій квартирі, адже за розмірами він цілком порівняний, приміром, з кондиціонером. Сама батарея Powerwall – це лише частина домашньої енергетичної системи, яка також включає комплекс сонячних панелей. Їх можна встановити на даху або у дворі дому. Домашні акумулятори Powerwall і пов'язані з ними сонячні панелі можна використовувати як в якості основного джерела енергії, так і в режимі додаткового, резервного. Ця батарея може бути підключена до енергомережі.

У деяких країнах електрика коштує дешевше у вечірній і нічний час доби. А тому Елон Маск пропонує використовувати Powerwall вдень, а міські електромережі – після заходу сонця. Таким чином, рахунки за енергію у споживачів будуть в рази менше, ніж зараз. Більш того, отримані за допомогою системи Powerwall надлишки електрики користувачі можуть навіть продавати енергетичним компаніям, заробляючи на цьому гроші.

На ринок влітку 2015 року вийде два варіанти батареї: на 7 та 10 кВт/год. Вартість акумулятора Powerwall відносно невисока. За модель ємністю 7 кВт/год компанія Tesla просить 3 тисячі американських доларів (без сонячних панелей), а за версію на 10 кВт/год – $3500.

Елон Маск сподівається за допомогою системи Powerwall якщо не повністю знищити нафтову та вугільну промисловість, а також атомну енергетику, то, принаймні, змусити їх істотно посунутися на ринку. Реалізація подібних технологій може серйозно змінити процес світового споживання енергії та енергетичну інфраструктуру Землі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com