тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як добитися плоского живота за допомогою однієї нитки

 

Фізіотерапевти знайшли новий спосіб, який допоможе вам зберегти живіт плоским і підтягнутим. Виявляється, проста нитка, пов'язана навколо талії, може допомогти людині зберегти плоский живіт без всяких стомлюючих занять у спортзалі...

 

На думку фахівців, вона (нитка) нагадує про необхідність постійно скорочувати м'язи живота. Нитка, пов'язана навколо талії, є легкою альтернативою нескінченних скручувань і вживань низькокалорійних салатів.

Провідний британський фізіотерапевт Семмі Марго запевняє, що ця нитка постійно нагадує людині про необхідність напружувати м'язи живота. "Візьміть невеликий шматочок нитки, обв'яжіть її навколо м'язів живота по лінії талії, - каже Семі. - Зафіксуйте її на половині видиху, щоб при видиху нитка добре відчувалася. Її тиск буде постійно нагадувати вам про необхідність скорочувати м'язи. Ви будете займатися цим весь день і при ходьбі пішки, і сидячи, і стоячи, і під час роботи, і вдома. Намагайтеся не знімати нитку так довго, як ви зможете витримати. Вона забезпечить плоский живіт і допоможе поліпшити поставу".

Такі, здавалося б, прості навантаження, будуть здійснюватися тобою майже в цілодобовому режимі, що у багато разів більш ефективно, ніж вправу три рази в тиждень. Ця проста методика допомагає людям домагатися бажаних результатів з меншими психологічними і фізичними витратами.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com