тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Втрачений Android-смартфон тепер можна знайти в Google

Компанія Google залучила до своєї пошукової системи нову функцію – власники смартфонів на Android, що загубили телефон або втратили його через крадіжку, зможуть відшукати свій мобільний пристрій в пошуковику. Як це функціонує...

 

 

Ввівши в пошуковий рядок команду «find my phone», користувачі побачать точне місце розташування мобільного пристрою на карті, виведеної на екран. Для роботи пошуку користувачу знадобиться встановити на смартфон відповідний безплатний додаток.

 


Більше того, натискання на іконку «Подзвонити» призведе до активізації рінгтона на максимальній гучності протягом 5 хвилин. Це дозволить відшукати пристрій, якщо він загубився десь у будинку, або завалявся у якомусь важкодоступному місці серед купи різного непотрібу. Також автоматично на екрані появляється повідомлення: "допоможіть повернути загублений телефон" з контактними даними. Це на випадок, коли хтось знайде пристрій. Користувачі Android Wear зможуть відшукати свої «розумні» годинники, ввівши відповідну команду find my watch.

Якщо ж телефон був викрадений, додаток покаже його місце розташування і дозволить дистанційно видалити всі користувальницькі дані, навіть заблокувати пристрій, зробивши його недоступним для викрадача. Ну і, звичайно ж, повідомити поліції, або ж власними силами розібратися зі зловмисниками.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com