тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Коляска Smart baby case. Концептуальна "валіза" для "зберігання" дітей

Яка мама погодиться "упакувати" свого дорогоцінного малюка у валізу, нехай і оснащену самими останніми технологіями, які не тільки повідомлять про те, що малюк заплакав, але і вимиють йому попу при необхідності? Зла і жорстока, позбавлена материнських почуттів? Або ж недосвідчена, що стала жертвою цих самих останніх технологій? Питання риторичні, і відповідей на них не існує. Як не існує, втім, і цієї валізи для дітей. Є лише концепт, який чекає, чи зацікавиться ним якийсь виробник...

 

 

Концепт називається Smart Baby Case, а його автором є проектувальник Pouyan Mokhtarani. Ага, подумають жінки, ми так і знали, що тільки чоловікові прийде в голову така жахлива і безглузда ідея! О ні, свою дитинку я в цю страшну капсулу ніколи не запхаю, краще відвідати  Интернет магазин колясок super-kolyaska.ru і там підібрати для свого малюка нормальний візочок. Втім, не поспішайте з висновками, адже судячи по можливостям коляски-валізи, її дизайнер - дуже турботливий батько.

Так, дивовижне пристосування призначене для тих батьків, які змушені подорожувати разом з дитиною. Він повністю закривається, так що дитина знаходиться всередині як в цій валізі. Тільки ось ця високотехнологічна валіза оснащена очисником повітря, а на верхній кришці встановлений індикатор, за яким можна стежити за своїм чадом. Також на кришці розташований LED-екран для спостереження за малям здалеку і кнопка для включення автоукачалки, на випадок, якщо мами не буде поруч, а дитині заманеться заплакати.

Усередині коляски-валізи, до речі, не тільки м'ягко, сухо і затишно. Там є вбудована штука під назвою "авто-няня", яка якраз і повідомить батькам, що малюк з чистого перетворився в брудного і примхливого, попутно вимивши немовляти.

 


Що, ви все ще думаєте, що це жахливий і безглуздий проект? А як вам така коляска-всюдихід від відомого чесьекого автовиробника "Шкода"

 

 

Чи така найшвидша у світі коляска з моторчиком.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com