тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Закручені" меблі Джозефа Уолша

Колекції ірландського дизайнера Джозефа Уолша не просто данина сучасному мистецтву, але й захоплююча гра з фізичним потенціалом матеріалів. Дерев'яні меблі цього ірландського дизайнера-самоучки дивує своєю формою, ніби "застиглої" в русі...

 

 

Джозеф Уолш один з найбільш затребуваних дизайнерів меблів. Стільці, ліжка і крофейні столики Джозефа Уолша складають колекцію з шести предметів, бажаних для нас сьогодні. Колекція виконана з оливкової ясена з елементами зі скла, органзи, шкіри, шовку та інших матеріалів. Багато з робіт Уолша більше нагадують скульптури. Дизайнер приділяє особливу увагу властивостям і потенціалу матеріалу, з яким працює (в даному випадку — дереву), а також використовує особливі ремісничі техніки його обробки. Це надає меблям гнучкість (майже в прямому сенсі цього слова) і допомагає побачити її "танець". Втім, розповідати про це можна дуже довго, це варто один раз побачити. Його роботи можна знайти в багатьох міжнародних музейних і приватних зібраннях. Вони регулярно експонуються на великих мистецьких і дизайнерських виставках.

Ось як сам дизайнер описує свої роботи: “Я вважаю, ми можемо підвищити якість нашого життя, оточивши себе предметами, що володіють не тільки функціональністю або естетикою, але й інтелектом, з якими можна взаємодіяти і який буде стимулювати наші почуття кожен раз, коли ми будемо контактувати з цими предметами “.

 


Джозеф Уолш народився в 1979 році. У 1999 році в графстві Корк, Ірландія заснував свою студію і майстерню. Незважаючи на те, що він є дизайнером-самоучкою, його роботам завжди вдається бути чуттєво приголомшливими і технічно блискучими одночасно. Талант у використанні матеріалу, творча інтуїція і підхід до процесу пошуку форм і створення структур від стадії концепції до процесу виготовлення готового виробу визначають напрямок роботи його студії.

Сьогодні Уолш продовжує розвивати навички та вдосконалювати вже відомі прийоми роботи з деревиною, шукає нові інноваційні шляхи. Ставлення Уолша до природи, до лісу є одночасно сильним і емоційним. Дерево записує зміни клімату і погодних умов протягом кожного року свого зростання, щоб потім, в умілих руках майстра, перетворитися в об'єкт дивовижної краси. Його дерев'яні вироби рухливі як вітер, гнучкі, як папір, пластичні, як глина і міцні як кістка.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com