тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Тарган - носоріг

Останнім часом великі таргани в квартирі - модна тенденція. Раніше ці комахи викликали лише огиду, не більше. Однак сьогодні декоративні комахи є слабкістю багатьох людей. Особливо популярні таргани - носороги. Найбільший тарган у світі являється представником саме цього виду...

 

 

Може це і є мода, але як на мене, то допустити таке у своєму помешканні у всякому разі гидотливо. До речі, якщо ви хочете назавжди позбутися тарганів, клопів, і інших небажаних мешканців, тут http://sesdez.ru можна замовити професіональну дезинфекцію приміщень.

На сьогоднішній день найбільший тарган у світі важить 30 грам, його тільце в довжину становить 8 див. Таку вагу можна порівняти з вагою звичайного горобця. Черевце таргана - носорога досить широке, на великій голові розташовані чорні трикутні очі.

 

 


Цей вид має назву Тарган - носоріг. Батьківщиною комахи є Північний Квісленд, який знаходиться в Австралії. З усіх видів тарганів на планеті цей великий і важкий. Так як ці комахи не мають крил, вони не можуть переміщатися на великі відстані. Тому, комахи не вважаються шкідниками. В основному, вони живуть в чагарниках. Тривалість їх життя становить десять років.

Великі руді таргани також нерідко купуються для дому в зоомагазинах. Деякі шанувальники комах заводять тарганів - носорогів в якості домашніх вихованців. Великі таргани в квартирі мешкають в тераріумах. Такі комахи дуже люблять чистоту. Їх тільце не виділяє жодної рідини, яка може стати причиною неприємного запаху. Тарган - носоріг не прагне залишити свій тераріум. Нерідко таргана називають "риючим". Таку назву комаха отримала тому, що вона може без жодних проблем проривати глибокі й довгі тунелі. Чорні великі таргани - єдині комахи у своєму вигляді, які можуть самостійно облаштовувати житло.

Що стосується харчування, в домашніх умовах і на волі комаха воліє харчуватися евкаліптовими опалим листям. Самка таргана - носорога здатна відкладати до тридцяти личинок. Маленькі таргани, які вилуплюються, проводять з матір'ю близько дев'яти місяців. За цей час діти вчаться облаштовувати житло під землею, вириваючи тунелі.

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com