тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Біолапочка Biobulb

У просунутих країнах сьогодні в пошані сонячні, вітряні, педальні і інші альтернативи шкідливому спалюванню вуглеводневій сировини для отримання енергії. Використовувати Сонце — найбільш "довгограюче" і доступне джерело енергії, а також спеціально виведені бактерії, що світяться в темряві, мають намір студенти Університету штату Вісконсін для створення альтернативної біолампочки...

 

 

Процеси, що відбуваються в її ізольованій від зовнішнього світу екосистемі, дають світло без підключення електрики. Джерелом світла в біолампочці Biobulb послужать генетично модифіковані бактерії E. Coli. Крім них в прозорій колбі будуть жити інші види мікроорганізмів, що утворюють харчовий ланцюжок (тобто розмножуючись, одночасно поїдаючи один одного і зберігаючи цим рівновагу замкнутої системи). Ззовні організми будуть споживати тільки світло.

Дві студентки Олександра Кон (Alexandra Cohn) і Ана-Еліза Бекман (AnaElise Beckman), спокусивши ім'ям науки третього учасника чоловічої статі Майкла Зайкен (Michael Zaiken), переконані, що, працюючи в лабораторії свого університету, виведуть культуру світних бактерій і створять прототип біолампочки майбутнього. Команда каже, що лампочка з активними та життєрадісними мікробами може автономно працювати до року, посилаючи в морок слабке, але екологічно чисте світло, достатнє, втім, для читання.

Не будучи поки впевненими в комерційної спроможності ідеї, студенти планують надалі експериментувати з стійкістю світіння бактерій і способами активації «сплячих» мікроорганізмів (тобто включення биолампочки), а також хочуть отримати світіння різних кольорів. Автори Biobulb називають своєю головною метою просвіта громадян про корисні можливості науки і її свіжого напряму — синтетичної біології, ну а ми розвиваємо ідею і прогнозуємо поява через кілька років автономних біологічних джерел світла, куди замість батарейок заряджаються капсули з колоніями світних бактерій.

 


Опытные и добросовестные инженеры-электрики, проектировщики, электромонтеры компании "Energy Systems" выполнят электромонтажные работы любой сложности по доступной стоимости. Качество, оперативность, и своевременное оформление надлежащей документации гарантировано.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com