тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Перша в світі куртка з аерогелю успішно випробувана в польових умовах

Компанія Lukla Apparel випустила і успішно випробувала свій новий винахід — першу в світі куртку з аерогелю, найлегшої на Землі твердого речовини...

 

 

Фактично, аерогель — це чисте повітря, якому надали фізичну щільність тканини. Речовина проводить тепло так само, як і традиційне скло, тому є надзвичайно ефективним утеплювачем. Тепер з нього роблять одяг. Куртка Endeavor, виготовлена з цієї речовини, добре «дихає», повністю водонепроникна і не боїться ні холоду ні, що ще більш важливо, спеки. У куртку вбудована юбка, яку можна легко заховати, коли вона не потрібна, і досить великий капюшон, який може вміститися навіть великий лижний шолом. В силу ефективності аерогелю куртка дуже тепла, але тонка – у ній немає пишноти пухового одягу. Зрештою, для любителів вишуканого стилю вона навряд чи сподобається, і якщо вам потрібна модна женская верхняя одежда, знайти її можна у фірмових магазинах Shale.

Куртку вже випробували два альпініста в процесі сходження на Еверест. Аерогель настільки добре впорався зі своїм завданням, що при підйомі обидва альпініста сильно перегрілися. Втім, куртка не позбавлена недоліків – аерогель є твердим матеріалом, тому не стискається. Таким чином, куртку не вдасться скачати в маленьку кульку і закинути в рюкзак, але це не становить серйозної проблеми.

Початок поставок першої серійної версії куртки Endeavor компанія Lukla Apparel планує вже на жовтень 2015 року.

 


І якщо вже мова зайшла про інноваційний одяг, то варта зауважити, що приблизно у цей же час компанія Athos представила комплект так званого «електронного одягу» для спортсменів і користувачів, які регулярно займаються гімнастикою.

Athos оснащена трехосевым акселерометром, магнітометрів, модулем бездротового зв'язку Bluetooth 4.0 і двома світлодіодами, інформують про досягнення під час тренувань і рівень заряду батареї. Электрокостюм для спорту укомплектований шістнадцятьма датчиками, які вимірюють показники чотирнадцяти основних м'язів, частоту серцевих скорочень і частота дихання людини.

Одяг може функціонувати без підзарядки більше 10 годин активних тренувань. Відзначимо, що всі датчики одягу сумісні зі смартфонами iPhone і планшетами iPad.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com