тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожчий у світі перстень

Представляючи у своїй уяві найдорожчий перстень у світі, перед внутрішнім поглядом виникає яке-небудь оригінальне ювелірний виріб з платини або золота, увінчана великим і рідкісним діамантом ідеальної огранки. Швейцарська компанія Shawish, що займається виготовленням елітної продукції для забезпечених людей, зруйнувала межі цього стандартного бачення. В їх власному уявленні даний виріб має бути виготовлений з цілісного алмазу...

 

 

Його вартість, яка, до речі, в кілька разів більше ціни попереднього лідера, і становить майже 70 млн. доларів. Звичайно ж, мало хто у світі може дозволити собі таку розкіш, зате можна придбати серебряные украшения, які попри своєї естетичної цінності, володіють позитивним впливом на здоров"я людини, наукою, між іншим, доказано!

На створення найдорожчого діамантового персня у світі, що отримав назву "The world's First Diamond Ring" (в перекладі - перше в світі діамантове кільце), ювелірам бренду довелося витратити досить багато зусиль і часу. Вони ретельно займалися підготовкою ескізів, розраховували всі нюанси, вибирали заготовки і безпосередньо виготовляли саме кільце. Воно стало першим подібним творінням в історії ювелірної справи. Для додання настільки твердому мінералу потрібної форми майстрам знадобилося найпрогресивніше обладнання, яке дозволяє різати алмази з допомогою лазера. Разом з працівниками компанії створенням незвичайного кільця займалися співвласники Shawish - Мохамед і Мэйди Шавеш.

Виробничий процес тривав цілий рік, але в кінцевому результаті з'явилося ексклюзивна ювелірна прикраса, яка перевершила всі очікування творців. Вперше широка публіка побачила діамантову каблучку вагою близько 150 каратів на лондонській виставці в 2011 році.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com