тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Аюрведичний марма масаж обличчя - ефективний засіб омолодження

Марма - це біологічно активні зони, які є проекціями життєво важливих центрів нашого організму. Марма, яка охоплює значно більшу область, ніж акупунктурні і акупрессурні точки, це точка стикування між фізичним тілом і тонкими енергетичними тілами, з'єднання частини проекції чакр, шрот (каналів) і т. д.

 

 

Багато з марм пов'язані з певними м'язами, органами або тканинами, тому марма масаж так добре гармонізує і балансує роботу організму. Знання марма терапії завжди дуже цінувалося, особливо в давнину, у військовій справі: поранення або удар в життєво важливу точку підривали енергетику ворога. Лікарі ж використовували знання марма точок для швидкого відновлення поранених в битві воїнів.

У йоготерапії марма масаж вважається дуже ефективним. Вплив на марма в процесі масажу сприяє гармонізації енергій і відновленню функцій тих або інших органів, що додає сили і допомагає розслабитися. Підвищується енергетичний рівень, пожвавлюються природні механізми самооздоровлення, самовідновлення організму. Аюрведичний марма масаж обличчя вважається омолоджуючим. До речі про омоложення і красу: ось тут http://estetmed.com.ua/ ви дізнаєтесь про ефективність уколів краси, а також де можна скористатися даною послугою.

Для того, щоб видалити заблоковану енергію, марму потрібно спочатку масажувати проти годинникової стрілки, а потім, для наповнення енергією - проти годинникової стрілки.  Основне правило таке (при самомасажі, на прикладі міжбрів'я, району «третього ока»): починаємо від правої брови, масажуємо круговими рухами по напрямку вниз, до лівої брови, вгору і знову повертаємося до правої брови (це буде рух проти годинникової стрілки). Зворотний рух - починаємо від правої брови масажуємо круговими рухами по напряму вгору, до лівої брови, потім вниз і знову повертаємося до правої брови (це буде рух за годинниковою стрілкою). І таким же чином масажуємо на інших ділянках.

Руки завжди будуть рухатися паралельно, а не назустріч один до одного, як при інших видах масажу. Наприклад, у скроневій частині при інших видах масажу руки рухаються до центру особи або від центру, також в районі носогубних складок - до носа або від носа обома руками. У марма масажі рух проти годинниковою стрілкою спочатку відкриває заблоковану енергію, а наступне (за годинниковою стрілкою) - насичує. Тобто при інших техніках масажу одна сторона відривається від заблокованої енергії, інша - насичується (без попереднього видалення блоку).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com