тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сандра Буллок - найкрасивіша жінка планети.

Кожен рік західний таблоїд People публікує рейтинг найкрасивіших людей планети. У минулому році це звання дісталося Люпиті Ніонго. На цей раз список очолила Сандра Буллок...

 

До наданої їй честі актриса поставилася з гумором: «Серйозно? Я? Це просто смішно! Нікому не розповім про це». Тим не менш, Сандра погодилася не тільки розповісти про це, але ще й взяла участь у зйомці та інтерв'ю для журналу, розповівши про своє ставлення до краси: «Справжня краса тиха. Потрібно просто бути хорошою людиною, доброю матір'ю, добре готувати ланч, дати кому-то тебе підрізати на дорозі, якщо ви бачите, що він квапиться. Люди, яких я вважаю найкрасивішими, не докладають для цього жодних зусиль».


 

Що стосується власної зовнішності, оскароносна зірка розповіла, що вона дотримується дієти, не вживає тісто, п'є багато зелених соків і 4-5 разів на тиждень займається з тренером.

Крім того, Буллок поділилася секретами виховання п'ятирічного прийомного сина Луїса, якого вона виховує одна. Актриса розповіла, що крім ігор і того, чому потрібно їсти брокколі, вони з малюком обговорюють більш глибокі проблеми.

Наприклад, 5-річний Луїс вже хотів зробити пропозицію своїй подружці, але через кілька днів передумав. Мама дала йому мудру пораду: «Завжди люби тих, хто любить тебе і добре ставиться до тебе». Син досі не знає про те, ким працює його мама, Буллок не хоче розповідати йому про це до тих пір, поки це буде можливо: «Деякий час він вважав, що я космонавт! Взагалі-то, я хочу, щоб він соромився мене, як всі інші діти соромляться своїх батьків».

 

 


Все больше наших соотечественников отдают предпочтение этой мощной китайской товарной площадке. Алиэкспресс на русском - ваш надежный гид и помощник в интернет-шоппинге, только здесь вы узнаете, как выгодно и грамотно приобретать качественные товары, будете в курсе всех актуальных скидок, сможете избежать переплат, и других потребительских ошибок.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com