тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Жилет-тренажер, який перетворює тата в джунглі

У сучасному світі у житті дітей з самого раннього віку присутня величезна кількість різних гаджетів і комп'ютерних ігор. Це часто віддаляє дітей від важливого і незамінного спілкування з батьками. Японський дизайнер створив тренажер, що перетворює спілкування з татом в захоплюючу розвиваючу гру...

 

Для дітей дуже важливо спілкування з батьками, так як це розвиває інтелект і соціальні навички. Але не потрібно забувати і про належну фізичну підготовку дитини, яка є запорукою здоров'я і правильного розвитку всього організму. Atsushi Shiraishi - японський дизайнер, який подбав про всебічний розвиток дитини і створив ось такий оригінальний джунглі-тренажер.

Він являє собою жилет з переплетених "ліан". Такі "джунглі", надіті на батька, дозволять дитині одночасно грати, розвиватися і спілкуватися з татом. Дизайнер наполягає на тому, що фізичний контакт з батьком вкрай необхідний дитині і закликає батьків до того, щоб їхні діти "висіли і лазили" за ним. Він упевнений, що така корисна гра допоможе дітям стати зрілими емоційно і фізично.

 

А ось ще один аксесуар по темі фізичного контакту батька і дитини. Практично всі батьки стикалися з проблемою, коли під час прогулянки дитина починає вередувати і проситися на руки, або.. до тата на плечі. Новий пристрій дозволить малюкові «їхати» верхи на таті комфортно, а батькам додасть упевненості в тому, що дитина не впаде.

SaddleBaby - найкращий транспортний засіб для малюків, який кріпиться на плечах сучасного тата, що практично завжди зайнятих смартфоном, фотоапаратом або іншими гаджетами. Хіпсіт дозволяє нести дитину на плечах, як це роблять багато тат, але при цьому руки дорослого залишаються вільними, а дитина знаходиться в повній безпеці.

Хіпсіт складається з зручного дитячого сідла, до якого кріпляться м'які манжети на пряжках і надійних липучках. З їх допомогою можна зафіксувати дитину на плечах у дорослого так, що впасти у нього просто не залишиться шансу. Малюк при цьому буде насолоджуватися комфортом в зручному сидінні, яке має спеціальне поглиблення для дитячої попки, щоб юний «наїзник» не зісковзував.

 


Наши дети должны расти здоровыми, и всесторонне развитыми. Достижению этой задачи способствует детский клуб в Москве «Дом Чудес», который предлагает уникальные захватывающие программы, сочетающие эффективную учебу и увлекательные, развивающие игры.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com