тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гра Rolocule перетворює смартфон в ігровий контролер для гри в теніс

Компанія-розробник мобільних додатків Rolocule випустила гру, яка перетворює Android-смартфон у віртуальну тенісну ракетку. Гра під назвою Motion Tennis Cast вже доступна для скачування...

 

Незвичайна програма працює в браузері або на телевізорі за допомогою приставки Chromecast. Ігровий процес досить простий: від користувача потрібно тримати смартфон з заздалегідь встановленим додатком в руці і махати ним, відбиваючи подачі, які посилає контрольований штучним інтелектом опонент. Персонаж гравця буде самостійно бігати по полю за м'ячем - від людини потрібно тільки робити удари.

У грі є 4 рівня складності і кілька режимів. Користувач може грати тільки проти комп'ютера, змагаючись з друзями у кількості набраних очок. При цьому, після завершення сеансу гри система покаже не тільки ігрові результати, але і кількість спалених калорій.

 

А от раніше стало відомо, що корпорація Apple набирає людей, які вміють розробляти програми для систем віртуальної реальності. Претендентам пропонується важлива роль в наступної революції інтерфейсу взаємодії, надаючи кинематографичные користувальницькі інтерфейси, і в корені спрощуючи людське спілкування».

З опису вакансії випливає, що необхідний Apple спеціаліст по роботі з віртуальною реальністю повинен мати навички створення 3D-графіки і роботи з OpenGL і DirectX. Крім того, здобувач повинен вміти створювати додатки під iOS і OS X, мати досвід розробки ігрових движків Unity або Unreal.

Розробник ігор для Apple повинен вміти працювати з фізичними движками Havok, Bullet і PhysX, володіти навичками взаємодії з ігровими движками CryENGINE, Unity і Unreal, вміти писати код на C/C + + /Objective-C.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com