тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Цукенберг обіцяє бесплатний інтернет

Глава Facebook Марк Цукенберг в найближчому часі обіцяє всім нужденним жителям Європи доступ до безкоштовного Інтернету. Про це повідомляє британське видання Telegraph...


Засновник соціальної мережі повідомив, що над проектом Internet.org він працює по 50-60 годин в тиждень в офісі в Сан-Франциско. Вже є серйозні успіхи: так, останнім часом з'явилися нові технології з'єднання, які він використовує у своєму проекті.

Проект Internet.org дасть багато переваг для користувачів, які сьогодні не в змозі платити за приєднання до Всесвітньої павутини, заявляє Цукерберг: доступ до різних форм освіти та медичної інформації, створення нових робочих місць і т. д. Проект Цукенберга - це партнерська програма між світовими лідерами в області IT-технологій, до якої приєдналися некомерційні організації, експерти, місцеві спільноти та ін. У проекті, крім Facebook, беруть участь Nokia, Opera, Qualcomm, Samsung, Ericsson і MediaTek. Ця програма займається не тільки розробкою технологій, що дозволяють здешевити доступ до Мережі, але і займаються випуском недорогих смартфонів, які будуть продаватися в слаборозвинених країнах. У найближчому майбутньому учасники програми мають намір спростити роботу додатків для смартфонів - в першу чергу, в сфері більш ефективною і менш енергоємної їх роботи.

Нагадаємо, що про старт проекту Internet.org Марк Цукерберг заявив у серпні 2013 року. Головним поштовхом для розгортання цього проекту став той факт, що тільки третина жителів Землі має доступ до Інтернету - для більшості людей він закритий з-за технічних питань і - головне! - відсутність можливості платити за підключення до Мережі. Internet.org не є повністю безкоштовним, він дає так званий вільний "базовий доступ", тобто до таких сайтів, як Вікіпедія, освітні та медичні сайти, мессенджерам та ін. За "важкий " контент" (наприклад, відео) потрібно буде все-таки платити.

 


В помощь вебмастеру: для чего нужна Бесплатная форма обратной связи, принцип ее функционирования, как создать данный функционал?


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com