тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Банкомати в США будуть видавати гроші за допомогою смартфона

Нещодавно компанія FIS, що займається розробкою банківських інформаційних технологій, представила систему, яка дозволить значно спростити процес отримання готівки. Ця система, що отримала назву Cardless Cash Access, допоможе користувачам отримати гроші в банкоматах протягом декількох секунд, не використовуючи нічого, крім свого смартфона...

 

 

Корисний функціонал, хто бере вклады под проценты, напевне по достоїнству оцінять його переваги.

Для того, щоб почати використовувати систему Cardless Cash Access, клієнт проходить процедуру аутентифікації особистості за допомогою програми на своєму телефоні. Це можна зробити в будь-якому місці за 24 години до того, як він планує отримати готівку. Клієнт вибирає обліковий запис, що вказує суму, яку він хотів би зняти, а також місце розташування банкомату, в якому він бажає отримати гроші. Протягом 24 годин користувач системи повинен дістатися до вибраного банкомату - там готівку вже чекає його.

Для того, щоб отримати гроші, він повинен використовувати банкомат для сканування QR-коду, який був відправлений на екран телефону. Підтвердження приходить у вигляді електронної квитанції, тим самим усувається необхідність у паперовій версії.

Як стверджує компанія-розробник, система сприяє зменшенню числа випадків скіммінгу карт і шахрайства, крім цього вона дозволить скоротити час очікування в банкоматах. Це особливо оцінять користувачі, які бояться бути пограбованими при використанні банкоматів. Інформація про рахунки користувачів зберігається на безпечних хмарних серверах, так що навіть при втраті або крадіжці телефону ніхто не зможе отримати доступ до цієї інформації без пароля.

Система вже була використана в рамках пілотних проектів у трьох містах США, а компанія FIS недавно оголосила, що ще три таких проекту планується запустити на міських банкоматах Національного банку в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку і Сан-Франциско.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com