тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ноутбук НР ENVY 17 Leap Motion SE: управління жестами стає реальністю

За останні півстоліття комп'ютерні технології зробили величезний стрибок у розвитку. Від громіздких і повільних комп'ютерів світ перейшов до компактних пристроїв, управляти якими можна вже не лише дотиком пальців, але і жестами. Про один з них і піде мова...

 


Только в интернет-магазине City.com представлен самый широкий выбор ноутбуков Acer. Здесь http://city.com.ua/catalog/notebooks_netbooks/acer/ вы можете подобрать наиболее подходящую модель лэптопа, ознакомится с его характеристиками и выгодно приобрести.


 

 

До сенсорних технологіяй вже звикли усі. А ось до того, щоб спілкуватися ноутбуком на мові жестів, не дуже. Далеко не всі навіть чули про таку можливість. Ця технологія була нещодавно розроблена. Її англійською називають Leap Motion. Нещодавно компанія НР оголосила про те, що нею створено і готовий до випуску ноутбук, яким можна буде управляти жестами. Ноутбук цей має назву ENVY 17 Leap Motion SE. У нього буде екран на сімнадцять дюймів і ядро Intel.

До речі, технологія Leap Motion вже доступна споживачам. Це невеликий прилад (контролер), який підключають до комп'ютера через порт USB. Він сумісний з різними системами і ноутбуками. Але тепер цей контролер буде входити в базове обладнання новинки від НР.

 


Що ж може робити даний контролер? Наприклад, тепер зменшити або збільшити зображення можна буде не мишкою або пальцями, а жестом далеко від екрану, майже як у фантастичних фільмах про майбутнє. А ще при читанні тексту його можна буде перегортати сторінку вгору або вниз, не торкаючись комп'ютера або його аксесуарів. Як бачите, такий прилад робить користування комп'ютером ще більш зручним і комфортним. Крім того, без допомоги мишки або без дотиків до екрану можна буде користуватися браузером, змінювати розмір сторінки або перетягувати файли.

Звичайно, такою технологією можна користуватися на великій відстані від екрану. Тобто, не можна лежачи на дивані за пару метрів від комп'ютера перегортати сторінки. Але все ж, технологія значно полегшує роботу з технікою і робить спілкування з комп'ютером приємніше і веселіше. Як бачите, прогрес не стоїть на місці, і ринок поставляє всі нові технології.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com