тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Храм Knarvik від студії Reiulf Ramstad Arkitekter As

Сьогодні хочу вас познайомимо з захоплюючим і фантастичним оформленням церкви Knarvik, яке було розроблено талановитими фахівцями і конструкторами майстерні від студії Reiulf Ramstad Arkitekter As в норвезькому містечку Кнарвік...

 

 

Цікавий проект будинку був розміщений на невеликій височині з прекрасним видом на міську інфраструктуру, розкішний ландшафт і відкриту планування з розкішною рослинністю. Площа одноповерхової споруди становить 2250 квадратних метрів, що забезпечує прекрасний простір для розміщення функціональних зон та основних приміщень для проведення священного служіння і молитви. Завершений архітектурний шедевр був у 2014 році, чим викликав захват громадської публіки, місцевих жителів і туристів.

 

 

 

Храм привертає до свого функціональному призначенню пильну увагу місцевих жителів і інтерес туристів сакральним гідністю і розпізнаваної формою, в якій шпиль, святилище і церква є першочерговими за зростанням площинами даху. Натхнений місцевою традицією будівництва норвезьких дерев'яних конструкцій, будівля використовує чіткі лінії елементарної геометрії, нехитрі матеріали і структури.

Компактний об'єм незвичайного будинку розділений на два поверхи на прямокутному плані, відокремлюючи сакральні області у верхній частині від культурних та адміністративних функцій на нижньому рівні. Внутрішня «церковна площа» з'єднує два яруси з атріумом і сходами в безперервному просторі, в якому вони можуть бути об'єднані або відокремлені від святилища з розсувними скляними стінами, щоб вмістити понад 500 осіб.

Деревина представляє собою основний матеріал інженерного проекту, виражений в однорідних варіантах облицювання, здійсненої з застосуванням серцевини масиву сосни, що відображається у світлій обробці всіх внутрішніх поверхонь. Наповнення громадського приміщення сліпучим і магнетичним сяйвом сонця проходить через високий і вузький декор вікон стрілчастого силуету. Вони були втілені в будівельній конструкції споруди для максимального допуску світла і зменшення відблисків. Вночі тепле світіння в інтер'єрі розкриває діяльність релігійних і культурних заходів.

 


Дизайн інтер'єру внутрішніх приміщень вражає своєю винятковою плануванням і чарівною стилістикою виконання, і у значній мірі цьому сприяла ламинация сендвич панелей, а також облицювання стін,  підлоги і фігурної стелі світлою деревиною з фактурною поверхнею, що привносить в атмосферу відчуття тепла і затишку. Численні віконні прорізи були виконані у вузькому довгастому силуеті, що дозволяє наповнити простір сліпучим сяйвом і магнетичним блиском.

Система ілюмінації в холі була проведена з використанням тонких довгих світлодіодних ламп, встановлених по всій площі храму в хаотичному порядку. Вони також дають можливість сформувати в обстановці вражаючу гру світла і тіні. На дальній стороні залу був організований подіум і чудовий предмет інтер'єру з вікном круглої форми і різнокольоровими скляними вставками. Численні стільчики з простим металевим каркасом і дерев'яним сидінням дають можливість відвідувачам прослухати матеріал або презентацію в комфортних умовах.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com