тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бар Раваль з різними інтер'єрами з червоного дерева

З вулиці цей бар має нічим не примітний фасад, але варто зайти всередину, і перед очима відкривається приголомшлива картина дерев'яного пишноти, одягненого в звивисту органічну форму. На створення подібної обробки дизайнерів надихнула «плавна» архітектура великого Антоніо Гауді...

 

Архітектори компанії Partisans нещодавно закінчили роботу над реконструкцією бару Raval, розташованого в Торонто (Канада). Дерев'яна обробка і обтічні лінії «видають» фірмовий стиль дизайнерів. При розробці художнього проектування приміщення архітектори робили ставку на оригінальність і екологічність.

Більшість закладів подібного типу в місті - це нічим не примітні стандартні «коробки». Але цей бар, оброблений червоним деревом, нагадує одну безперервну органічну структуру. Вартість оздоблення натуральними матеріалами коштувала дуже недешево - понад $ 200 000.

 

 

Самі архітектори відзначають, що їх дизайн в стилі «модерн» - це «осучаснена» версія іспанських pinxto-барів, де закуски подають маленькими порціями. Господарі бару Raval сподіваються, що така незвичайна обробка і оригінальне меню зможуть успішно конкурувати з іншими подібними закладами в місті.

Бар Раваль - занурення в своєрідний ф'южн іспанського модерну, виконаного із застосуванням сучасних цифрових технологій.  Розташований у самому серці міста, районі маленька Італія, Бар Равал з'явився форпостом канадського кулінарного імпресаріо Грант Ван гамерами і його партнера Майка Вебстера - одного з найвідоміших в світі бармена. Цей бар, названий на честь колишнього занепалого району Ель-Раваль столиці Каталонії, відкритий з ранку і до пізньої ночі; тут подають вишукані страви, кава, тапас і коктейлі.

 

 

 


Компания "Алюсис" предлагает рольставни любых размеров и конструктивных исполнений для окон, гаражей по доступной цене. Данные инновационные конструкции являються надежной защитой от взлома, климатических неурядиц, обеспечивают абсолютную приватность, обладают отличными звуко- и теплоизоляционными характеристиками.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com