тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компактна модульна конструкція для тих, у кого мало місця

Архітектори та дизайнери щодня придумують і втілюють в життя найсміливіші інноваційні ідеї щодо оптимальної організації житлової площі. Останнім часом їх увагу зосереджено на модульних конструкціях, які можуть бути адаптовані до будь-якого простору...

 

 

Італійський дизайнер Luca Nichetta представив досить цікавий проект під назвою Cubitat. Він являє собою конструкцію у вигляді куба. Його структура дуже проста: в нішах дуже компактно і функціонально вбудовані найнеобхідніші для проживання предмети і устаткування: ліжко, телевізор, плита, посудомийна і пральна машини, туалет і душ.

 


Одна зі стін обладнана як звичайна кухня, що включає в себе духовку, холодильник і посудомийну машину. З іншого боку знаходиться простір вітальні, служить одночасно і спальнею. В ніші по середині знаходиться телевізор, знизу висувається двоспальне ліжко.

Всередині самого куба розташований санвузол з сушаркою та пральною машиною. Крім того, по всьому периметру Cubitat обладнано безліч шафок і поличок для зберігання різноманітних речей.

 


Во все времена итальянская мебель была эталоном долговечности, функциональности и изысканной эстетики. Заказать же в Киеве гостинные из Италии по доступной цене вы можете в студии дизайна "Даника".


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com