тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Експериментальні піци від «Blackpizza»

Справжня кулінарія - це не тільки смачна і поживна їда, це також високе мистецтво! У всякому разі цю аксіому в черговий раз підкреслили креативщики з дизайн-студії «Blackpizza», що займається створенням брендів і логотипів. Дивно було б не створити тематичні інсталяції в дусі фуд-арт з такою-то назвою компанії!..

 

 

Так і з'явилася серія піц, серед яких є різні за кольором страви, хіба що немає тільки чорної піци. Тобто їх при всьому бажанні істи не варта, навіть якщо б всі предмети були натуральними, а не імітацією. Інша справа - смачний салат з куркою, а також інші чудові страви, детальні, покрокові рецепти з фото яких ви знайдете на кулінарному сайті "Татова їжа".

Втім, повернемося до наших креативних піц. Авторами цієї серії стала фуд-дизайнер Джулія Басса. У співтворчості з фотографом Эрваном Фишу вони зробили досить веселу підбірку піц на всі випадки життя. Поєднання їстівного і неїстівного стало смачним піар-ходом компанії. Завдяки демонстрації серії піц компанія отримала масу нових замовлень. Ось як треба позиціонувати свої послуги!

 

 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com