тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Секрети молодості Крісті Брінклі

Кожна жінка мріє у свої шістдесят виглядати хоча б на десять років молодше. Ця жінка, ім'я якої Крісті Брінклі, зуміла зробити навіть більше. Коли більшість жінок прощається зі своїми мріями і надіями стати шикарними, вона виглядає вдвічі молодше свого паспортного віку. Ця неймовірна дама має струнку підтягнуту фігуру, миле обличчя з дрібними зморшками і красиві густі волосся. А також вона сповнена сил і впевнена в собі. Як і у кожної жінки, у Крісті є свої секрети, якими вона готова поділитися...

 

Кар'єра Крісті почалася на початку сімдесятих років минулого століття, коли її випадково помітив відомий французький фотограф. Дівчина народилася і виросла в Сполучених Штатах і не планувала кар'єру моделі. В Європу красуня приїхала закінчувати навчання. Фотограф умовив Крісті зробити кілька знімків, якими згодом зацікавився господар великого модельного агентства у Франції. Після цього її фотографії почали з'являтися в гламурних журналах. В даний час Крісті не тільки працює моделлю, але і займається письменницькою діяльністю, фотографією, дизайном і співом. Також вона проводить багато часу з дітьми, яких у неї троє.


Отож, секрети молодості Крісті Брінклі:

1. Не думай про вік. Вік у паспорті не повинен мати нічого спільного з тим, на скільки років ти себе відчуваєш. Не звертай уваги на цифри.

2. Проводь час з дітьми. Ця жінка зуміла поєднати кар'єру і сім'ю. Але Крісті завжди ставила сім'ю на перше місце. Вона робить все можливе, щоб бути з рідними поруч завжди.

3. Спорт - це життя. Спорт - це справжня пристрасть Крісті. Після занять вона відчуває себе здоровою і енергійною. Крісті робить кожен день до сто віджимань, займається фітнесом або практикує йогу і часто бігає вранці. Також модель обожнює займатися екстремальними видами спорту, на які не кожний парубок наважиться.

4. Якщо дуже хочеться, то можна. Крісті - вегетаріанка. У її раціон з тринадцяти років входять тільки фрукти, овочі та молочні продукти. Можливо, в цьому і є секрет її успіху. Але Брінклі вважає, що не потрібно сильно строго себе обмежувати. Крісті зізнається, що дуже любить макарони і морепродукти і може собі іноді дозволити.

5. Не звертай уваги на розмір одягу. Крісті каже, що її вага не постійна. У її гардеробі є штани від 40 до 44 розмірів, але вона з цього приводу ніяк не переживає. Брінклі вважає, що не буває ідеальних жінок. Потрібно просто правильно підбирати одяг, який підкреслить всі достоїнства і приховає недоліки.

6. Одягайся відповідне. У Крісті чудова фігура, але вона не дозволяє собі дуже відкритий одяг. Вона вважає, що мати трьох дорослих дітей не повинна одягати вульгарні речі.

 


Эффективность китайской медицины ни у кого не вызывает сомнений. И если вам требуется качественное воспаление почек лечение, советую воспользоваться уникальным предложением – лечебный тур доктора Гуан Гэ Синь.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com