тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

IBM вкладе $3 млрд в «інтернет речей»

IBM оголосила про наміри інвестувати $3 млрд в підрозділ «інтернету речей» протягом наступних чотирьох років. В рамках розвитку інтернету речей IBM буде співпрацювати з Weather Company, яка перенесе свій сервіс з метеорологічними даними в хмару корпорації, дозволивши клієнтам використовувати метеодані спільно з аналітичними інструментами IBM...

 

 

Ця співпраця матиме вплив на різні сфери життя. Так, страхові компанії зможуть надсилати клієнтам попередження про наближення негоди з рекомендацією сховати автомобіль в захищеному місці. Роздрібні магазини з допомогою метеорологічних даних зможуть прогнозувати зміни купівельної активності через погодні умови. Погодні дані будуть збиратися не тільки зі спеціальних станцій і датчиків, але і з мільйонів звичайних пристроїв, включаючи смартфони і транспортні засоби. До речі, маючи смартфон, вам буде доступна База ГОСТов РФ від сервіса «Техэксперт»

А тим часом Google представила новий проект - The Physical Web. Його ідея зводиться до того, що користувач за допомогою свого смартфона може взаємодіяти з будь-яким фізичним об'єктом. Але головне, що для такої взаємодії не потрібна установка додатків.

Припустимо, ви хочете отримати газовану воду з автомата і оплатити її не монетою або купюрою, а Google Wallet. Якщо раніше таке можна було здійснити, то необхідно було завантажити і встановити додаток, що підходить для роботи з автоматом; запустити і дозволити Wallet провести транзакцію; та ще й в кожному з додатків підтвердити своє бажання придбати саме цю газовану воду і саме за даною ціною.

Все це досить складно і при цьому примітивно, тому Скотт Дженсон, співробітник Google, в даний момент веде розробку додатків, здатних взаємодіяти з різними складними об'єктами. Розробка ведеться для iOS і Android і не лякайтеся, що трохи вище ви прочитали слово «додаток». На даному етапі це буде єдина програма, але коли вдасться домогтися істотних успіхів, всі напрацювання можуть бути включені в будь-яку ОС і використовуватися нею за замовчуванням.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com