тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Yeloha - партнерська мережа для обміну сонячною енергією

Ізраїльський стартап Yeloha пропонує простий спосіб отримання сонячної енергії для Вашого будинку шляхом обміну енергією з тими, хто вже встановив сонячні панелі. Для учасників мережі сонячні батареї встановлюються безкоштовно...

 

 

Більшість людей не може встановити собі сонячні панелі в основному тому, що це все ще занадто дорого і складно. І викласти кілька десятків тисяч доларів за установку сонячних батарей у себе на даху може далеко не кожен. В основному це роблять власники будинків, віддалених від ліній електропередач, яким однаково куди інвестувати: у прокладку проводів або сонячних панелей.

Є люди, які поєднується в групи, кооперативи, для того, щоб зробити свій селище або містечко автономним, особливо це популярно в острівних країнах, типу Данії, або в екопоселеннях. Тут створюють велику сонячну систему і потім викуповують у неї електроенергію, таким чином повертаючи вкладені інвестиції.

Але ізраїльський проект Yeloha запропонував більш просту спеціалізовану модель для тих, хто хоче отримувати чисту, сонячну. Учасники можуть купувати її у тих, хто вже встановив сонячні батареї і має надлишки енергії. Таким чином, Yeloha пропонує альтернативу зеленим тарифом, за яким держава зобов'язує енергетичні компанії викуповувати надлишки сонячної енергії у всіх домовласників.

Це ринок без посередників. Кожен, хто встановить сонячну батарею може стати постачальником енергії для інших учасників партнерської мережі і навпаки. Більше того, кожен учасник партнерської мережі, дах якого знаходиться на сонячній стороні і підходить для установки сонячних панелей, отримує їх безкоштовно! В обмін на те, що він буде роздавати сонячну енергію іншим учасникам мережі. Сам же він буде споживати енергію з 25-30% знижкою, отримуючи кредитні бали від мережі. Таким чином учасники мережі скорочують свої витрати на комунальні платежі, обмінюючись сонячною енергією.

«Наша місія полягає у створенні і прискоренні розвитку взаємного обміну сонячною енергією.» - каже Аміт Рознер, співзасновник і генеральний директор Yeloha. «Це як AirBnb тільки ми не орендуємо житло, а сонячну енергію»

 


Что представляет собой дизель генераторная установка, ее конструктивные особенности, виды и преимущества перед другими источниками электроэнергии. Кстати, компания «Бриз Моторс» именно сейчас предлагает эффективные дизельные генераторы по существенным скидкам, спешите!


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com