тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

TomTato: помідори і картопля з одного куща

Ми вже достатньо бачили сільськогосподарських нововведень, що дозволяють хитрістю підвищувати врожай садівників. Згадаймо хоча б колесо огляду для овочів, де для посадки використовувалися спеціально підготовлені насіння, які висаджувалися на кругові плантації, і які крутилися навколо джерела світла. Але порівняно з новою овочевою розробкою, під назвою TomTato, все раніше придумане - це дитячі пустощі!

 

Зараз багато нарікають на низький рівень життя. А не треба скиглити, достатньо мати бажання купити малий бизнес тут http://alterainvest.ru/ekb/products/ , і працювати, або ось вам ідея помідори-картопля в "одному флаконі"!

TomTato - це одна рослина, на якій виростають як помідори так і картопля. Так, ви не помилилися - одна рослина дає урожай з двох різних типів культури! Розробка належить садівничій компанії "Томпсон і Морган", розташованої у Великобританії. В основі цього селекційного диво-дерева лежить зовсім не хімія, і не мутація, і навіть не генна інженерія, принцип розробки дуже простий - дві різні рослини, зверху томати «черрі», знизу звичайна картопля, були щеплені в один стовбур.

 


Раніше спроби створення гібридної рослини приводили до урожаю, смак якого залишав бажати кращого. За довгий час експериментів картина змінилася, і за даними компанії «Томпсон і Морган», їх інноваційний продукт перевершив всі очікування - помідори мають підвищений рівень цукру, на відміну від звичайних помідорів того ж сорти, а картопля, не маючи спотворення смакових властивостей, цілком підходить для варіння, смаження, печення і інших відомих видів приготування.

 


Наразі TomTato доступний у продажу у вигляді дорослої рослини, а не насіння, як звичайні овочі, і тривалість життя куща становить один вегетаційний період. Одна рослина може за відповідних умов продукувати до 500 помідор, і 2 кг картоплі. Всім бажаючим стати щасливим власником чудо-овоча TomTato, потрібно викласти £ 14,99 (US $ 24), і це за умови придбання у Великобританії.

Селекціонери з Thompson & Morgan заявляють, що вони вперше добилися позитивного результату схрещування цих двох популярних культур. Проте, згідно з інформацією з інших джерел, щось подібне вивели у Новій Зеландії. Створена рослина дослідниками з Incredible Edibles, і відома як картопля Тому.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com