тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

MasterCard створила банківську карту з вбудованим сканером відбитків пальців

Компанія MasterCard оголосила про співпрацю зі стартапом Zwipe для випуску першої банківської карти з сенсором відбитків пальців для безконтактних платежів. Для виконання операції необхідно прикласти палець до біометричного датчику і провести карткою над сканером терміналу. Авторизація транзакції вимагає менше однієї секунди...

 

 

Багато авторитетних експертів пророкують цій технології велике майбутнє. Насамперед це дасть можливість суттєво розширити функціонал платіжної системи, кредити стануть більш доступними і вигіднішими, зокрема кредит под залог доли, а головне - унеможливить здійснення різних шахрайських дій.

Як заявив керівник MasterCard за рішеннями безпеки Аджай Бхалла, слова якого наводить DigitalSpy, масовий випуск карт нового типу планується почати вже в 2015 році.

- Ми віримо, що можемо забезпечити достовірність відомостей без використання паролів або пін-кодів. Біометрична аутентифікація допоможе в цьому. Зараз нам необхідно дещо доопрацювати надійність технології і простоту використання для зручності клієнтів, - сказав Бхалла. Він також додав, що до моменту запуску потрібно забезпечити сумісність з новинкою всіх існуючих на ринку терміналів.

До речі, перший час карту будуть оснащувати і традиційним чіпом. Розробники заявили, що на відміну від вже існуючого безконтактного "пластику" у Zwipe MasterCard з новим рівнем безпеки буде набагато більший ліміт одноразового платежу.

Для Zwipe це вже друга подібна карта. За словами творця стартапу Кіма Хамборстадта, пілотний проект був реалізований разом з одним з норвезьких банків і отримав гарні відгуки з безпеки від користувачів і точок роздрібної торгівлі. Однак, за своїм форматом вона сильно відрізнялася від звичайних, а через батарейки була надто товстою. Новій карті акумулятор не потрібен, вона отримує енергію від платіжних терміналів аналогічно технології PayPass.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com