тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Що пальці можуть розповісти про людину

Руки - це один із головних органів людини. Вони не тільки дають можливість виконувати рутинну роботу і щоденні завдання. Руки є відображенням людини, вони можуть розповісти про характер і про її стан здоров'я. Вчені провели ряд досліджень і визначили, як характер людини та стан здоров'я позначається на її руках.

 

 

1. Рівень тестостерону

Фахівець з нейронаукам Піт Херд з університету Альберти вважає, що в процесі внутрішньоутробного розвитку дитини, рівень тестостерону зростає в середині другого триместру вагітності. Саме цей момент і впливає на те, який характер буде у дитини в майбутньому. Якщо безіменний палець у людини короткий, то рівень тестостерону у неї неймовірно високий, незалежно від статі.

 

2. Шанси на успіх в бізнесі

Дослідники з Кембриджського університету виявили, що довгі вказівні пальці у трейдерів - це ознака успішності у фінансовій сфері. Також ці люди мають більш агресивний тип особистості та азартні по своїй натурі.

 

3. Чудові здібності з математики та літератури

Люди з більш довгими вказівними пальці, показують кращі результати на математичних тестах, встановили вчені з Університету Бата. З іншого боку, ті, у кого вказівний і безіменний палець приблизно однакового розміру мають схильність до гуманітарних наук.

 

4. Висока ймовірність прояву вербальної агресії

Вчені також зазначили, що короткі вказівні пальці - це показник високого рівня вербальної агресії. Причому така поведінкова модель притаманна і чоловікам, і жінкам.

 

5. Висока ймовірність прояву фізичної агресії

По руках можна визначити схильність до фізичного насильства. Ті люди, які мають більш короткі вказівні пальці, більш схильні до бійок. Жінки, у яких ця особливість яскраво виражена, часто реагують агресією на будь-якого роду провокації.

 

6. Спортивні навички

Дослідники з'ясували, що чоловіки і жінки, що мають короткі вказівні пальці більш успішні в спорті. А саме в легкій атлетиці, тенісі та перегонах.

 

7. Схильність до артриту

Люди з короткими вказівними пальцями більш схильні до розвитку артриту. За словами експертів з університету Ноттінгем, це положення найсильніше позначається на жінках.

 


Что являет собой артрит коленного сустава, его симптомы, последствия, методы диагностики, профилактики и лечения. Кстати, в медицинском центре «Эдем» вы сможете пройти курс лечения этого заболевания с применением эффективной методики ударно-волновой терапии.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com