тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

IBM випустила бізнес-додатки для Apple-пристроїв

Нещодавно компанія IBM в рамках угоди про партнерство з Apple випустила серію рішень IBM MobileFirst for iOS. Програми вже доступні для замовників з банківських, роздрібних, страхових, фінансових сервісів, секторів телекомунікацій та авіаперевезень, для державних і громадських організацій.

 

Розробки індивідуально налаштовуються для кожної організації, легко розгортаються, управляються і оновлюються через «хмарні» сервіси IBM.

Як повідомляється, є підтримка аналітичних служб і зручна інтеграція з корпоративними процесами мережі замовника. Перша хвиля IBM MobileFirst for iOS налічує 10 додатків. Надалі асортимент мобільних програм буде збільшуватися, оскільки розробка нового програмного забезпечення ведеться безперервно.

Нагадаємо, компанії Apple та IBM уклали угоду про співробітництво у сфері корпоративних рішень влітку 2014 року. Згідно букві договору, «хмарні» сервіси IBM будуть оптимізовані для платформи iOS, включаючи рішення для управління пристроями, забезпечення безпеки, здійснення аналітики і мобільного інтеграції. Джерело http://store.iland.ua/


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com