тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Раковина з потайним зливом - хитромудра концепція під назвою ANGLE

Інноваційний дизайн такого всім звичного предмета побуту як раковина, представили архітектори Григорій Малицький і Марія Малицька (ARCHITIME design group). Раковину ANGLE виділяє строгий мінімалістичний дизайн, але її головна особливість полягає в оригінальній конструкції - злив раковини прихований від спостерігача...

 

 

Коли людина користується цією раковиною, їй здається, ніби вода зникає з чаші сама по собі. Унікальний дизайн раковини ANGLE вже встигли оцінити і в професійному співтоваристві: влітку 2014 року ця дизайн-концепція була удостоєна великої міжнародної премії Design Award, отримавши срібну медаль.

 


Чому народилася така ідея? Оригінальних раковин і раковин з хорошим дизайном сьогодні роблять дуже багато, в даному випадку дизайнери запропонували абсолютно новий погляд на цей популярний предмет. У процесі дослідження, проведеного перед початком проекту, була опитана група людей. Виявилося, що багато з них асоціюють раковину з релаксацією і сприймають зливний отвір, що постійно маячить перед очима під час гігієнічної процедури, як дратівливий чинник. Люди бажають бачити свою ванну кімнату істинним «храмом краси і релаксації», а неестетичні функціональні елементи порушують саму продуману дизайнерську гармонію.

За результатами досліджень було поставлено завдання вирішити питання зі зливом: не просто створити раковину оригінального дизайну, але переосмислити саме уявлення про цей предмет. Підсумком роботи стала раковина, яку назвали ANGLE («кут» у перекладі з англійської, з-за її характерної форми).

Як це працює? Насправді секрет конструкції простий: чаша раковини виконана у формі об'ємного трикутника, а злив ховається за однієї з його граней, створюючи подобу оптичної ілюзії. Завдяки цьому під час використання раковини ви не споглядаєте зливного отвору зовсім.

 

 

климатические районы

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com