тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Квітучий сад під вашими сідницями. "Зелені" меблі FurniBloom замість нудних крісел

Один любить м'ясо, другий - овочі. Одному подавай чай, другого - компот. Один воліє літо і пляж, а другий - зиму і лижі. Так чому б одному не любити посиденьки на зеленій травичці під теплим сонечком, тоді як другий краще влаштуватися в м'якому кріслі, підклавши під спину велику подушку? Для тих, хто бажає посидіти на травичці, дизайнер Dagny Bjarnadottir з Ісландії придумала меблі під назвою FurniBloom...

 

 

 

Люди стають все більш далекими від природи, так і квіти на підвіконнях зустрічаються в квартирах все рідше, оскільки і підвіконня біля вікон часто відсутні. Тому Dagny Bjarnadottir задумала "впровадити" зелень туди, що вже точно є в кожній квартирі, кожному офісі і будь-якому іншому приміщенні, де живуть і працюють люди, - в меблі.

 


Але ніяк не в збиток основній функції меблів: стільці із серії FurniBloom раніше придатні для сидіння, столи можна сервірувати до чаю або обіду, використовувати як робоче місце, а попутно - милуватися, як всередині росте зелень і цвітуть квіточки. Зроблені з міцного і довговічного акрилового скла, екомеблі FurniBloom виступають своєрідною "клумбою", декоративним елементом і одночасно корисним у побуті. Так, тим, хто любить зелень, але не може собі дозволити маленький садок у силу обмеженого метражу приміщення, такі меблі будуть і тим, і іншим.

А любителям креативно і стильно оформляти інтер'єр, FurniBloom стане справжньою знахідкою, адже в ці "клумби" під сідницями можна посадити квіточки якого завгодно кольору, і вони будуть гармоніювати або контрастувати з основною колірною гамою інтер'єру. Просто, стильно і оригінально!

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com