тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожчий у світі квадроцикл Wazuma V8F Matt Edition

Французька компанія Lazareth представила унікальний спортивний транспортний засіб під назвою Wazuma V8F Matt Edition. Не потрапляючи під критерії автомобіля, ні під критерії квадроцикла, ця машина має чотири колеса, широкі автомобільні шини, низьку посадку і мотоциклетну систему рульового управління. 650-кілограмовий спорткар оснастили двигуном Ferrari, який забезпечив його гідними швидкісними характеристиками.


«Заряджений» квадроцикл побудований за індивідуальним замовленням для якогось байк-шоу. Транспортний засіб не поставлено на облік у Франції та в подальшому буде використовуватися тільки в демонстраційних цілях і зйомках в рекламі.

Отож, признаний найдорожчим квадроцикл Wazuma V8, який виробляє Lazareth, коштує $250 тисяч і має двигун Ferrari, а рульове управління від BMW. Створюється враження, що він більше призначений для гонок на треку, а не їзді по дорогах.

 

 


Lazareth виробляє унікальні одиничні екземпляри класу люкс для мультимільйонерів, техніку, яку вони виставляють на огляд на сайті JamesList в розділі Auto Trader. Виготовлений в цьому році квадроцикл представляє з себе нетипової триколісний автомобіль, у якого два задніх колеса зв'язані в єдине ціле. При відносно невеликій вазі в 650 кілограм, Wazuma V8 може розвивати велику швидкість. Двигун від Ferrari, потужністю в 250 к. с. дозволяє розвивати швидкість до 250 км/год.

На сайті компанії зазначається, що при необхідності управління всіма системами двигуна можна повністю комп'ютеризувати. На додаток до високопродуктивної двигуна і коробки передач, Wazuma V8 має величезні гальма Brembo і унікальну, зроблену на замовлення підвіску. Квадроцикл оснащений 18-дюймовими колесами і гумою гоночного профілю.

 

 

 

 


Традиционно квадроцикы cf-moto считаются эталоном надежности, проходимости, комфорта и простоты управления. А на сайте alex-moto.ru вы можете сделать заказ на эту замечательную машину на самых выгодных условиях.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com