тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Комп'ютер Sprout PC без миші і клавіатури

Що не кажіть, а еволюція крокує трохи швидше, ніж від неї цього очікуєш! Ось, до прикладу, нещодавно з'явилася новина про вихід нового настільного комп'ютера Sprout PC без мишки і клавіатури, зате з «розумним» килимком зі скануючою та проекційною системою...

 

 

Як же він функціонує, і чи довго послужить? Зрештою, якщо і станеться якийсь неприємний форс-мажор з вашим компом, завжди можна звернутись за послугою ремонт компьютеров ново переделкино, тутешні майстри швидко і якісно справляться з любою поломкою!

Sprout PC - це повноцінний десктоп, але з проектором і сенсорним ємнісним килимком. Тобто, це 23-дюймовий сенсорний моноблок з роздільною здатністю Full HD, але з допомогою проектора, що височить над монітором немов вуличний ліхтар, ви зможете управляти проектованими об'єктами з допомогою килимка. Виглядає це приблизно так.

 

За зовнішнім виглядом все зрозуміло - проектор нависає над монітором. Схоже на настільну лампу, але не тільки. Крім LED-підсвічування, HP Illuminator оснащений системою веб-камерою з роздільною здатністю 14,6 МП, DLP-проектором з роздільною здатністю 1024 на 767 точок, 3D-камерою Intel, яка дозволяє сканувати 2D і 3D об'єкти і проектувати їх на спеціальну поверхню, яка називається Touch Mat, і подальшої роботи з отриманими проекціями.

І про останній. Це 20-дюймовий «килим»-тачпад з підтримкою 20 одночасних торкань. Його потрібно використовувати за принципом роботи з звичайним планшетом, адже Touch Mat підтримує всі жести і роботу зі стилусом. У комплекті буде поставлятися фірмовий стилус Adonit Jot Pro, який розпізнає силу натиснення. А значить, з ним буде набагато зручніше займатися графікою або кресленнями.

 


Клавіатура буде проектуватися прямо під пальці, так що залишилося тільки звикнути до того, що як таких «кнопок» немає. А якщо звикнути не вдасться і ви змиритеся зі своєю консервативністю, можна буде підключити звичайну механічну клаву.

Варто відзначити начинку самого моноблока. Працює пристрій під управлінням Intel Core i7-4790S, доповнений дискретною відеокартою NVIDIA GeForce GT 745A з 2 ГБ відеопам'яті. 8 ГБ оперативної пам'яті можливо розширити до 16 ГБ, а внутрішнього сховища на гібридному диску передбачено аж 1 ТБ. Працює Sprout PC під управлінням Windows 8.1.

У компанії акцентують увагу на те, що цей моноблок найбільше буде цікавий людям творчих спеціальностей. Адже працювати в області архітектури, художньої ілюстрації або робити креслярські начерки так буде в рази простіше. Самі співробітники під час презентації розповіли, що для тесту десктопа запросили художників, музикантів і ілюстраторів самим протестувати новинку. Для них вони створили безліч програм, щоб полегшити взаємодію і повністю розкрити потенціал пристрою. Друга приємна новина поспіль, яка не є показаним раніше часу концептом. Sprout PC - реально існуючий комп'ютер, який надійде в продаж у США вже 9 листопада за ціною 1899$.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com