тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Виглядати молодше: 5 простих правил

Після сорока років людей (а особливо жінок) хвилює питання, як повернути молодість і позбутися від усіх ознак старості: фізичних і, що важливіше, психологічних? Нижче ви знайдете кілька хороших порад від відомого психолога...


Звичайно ж, тільки психологією тут не обійдешся. Потрібно доглядати за собою, наприклад мезотерапия тела буде дуже доречною, ефективні косметичні процедури, заняття фізкультурою, тощо. Але, перш за все, потрібно розібратися зі своїм Я, тобто "омолодити" його.

Для початку, не зайве впасти в дитинство і припинити робити серйозне обличчя - у певному віці воно (знову ж таки, особливо жінку) не прикрашає. Зважитеся прямо сьогодні на такий експеримент і тоді, можливо, ви знову відчуєте смак до життя, який був втрачений за довгі роки «серйозного дорослого» існування. Не факт, що завтра ви згадайте, і буде дотримуватися цих правил, але всякий раз, коли будете до них повертатися, ваші очі будуть сяяти тим бешкетним хуліганських вогнем, який робить такими привабливими обличчя дітей і молодих людей. І, до речі, чим частіше ви будете їх використовувати у житті, тим краще воно складеться - ці правила застосовні в будь-якій сфері. Адже молодість і краса - поняття системні.

Отож, починайте:

1) Дивитися захопленими очима на співрозмовників. Якщо ви не пам'ятаєте, як це робиться, згадайте обличчя своїх дітей - як вони дивляться на вас. Як вони дивляться на світ - розкривши рота, широко відкривши очі від подиву, згадайте, як вони щиро захоплюються вами. І ви готові віддати їм свою любов, захист - все, що попросять.

Великі очі й по-дитячому круглі обличчя привабливі для величезної кількості людей і викликають позитивні емоції. Дивіться так на чоловіка, навіть якщо прожили з ним 15 років, і нічого, крім нудьги він у вас не викликає. Якщо ви хочете змінити цю ситуацію, зробити життя яскравішим для чоловіка, і, насамперед, для себе - дивіться на нього з захопленням.

 

2) Дурачьтесь! Бешкетуйте, будьте як діти, грайте разом зі своїми дітьми у всі їх легковажні ігри. І не думайте про те, що про вас скажуть сусіди по будинку та інші - вони просто вам заздрять! Вони не бачать у цей момент маму з дитиною, вони бачать МОЛОДУ маму з дитиною, а це все міняє. Частіше виїжджайте на природу, будьте допитливими, захопленими.

 

3) Цікавтеся всім на світі. Молоді - вони хочуть все, а що нам заважає хоча б ХОТІТИ? Тим самим, ми відкриваємо свій мозок назустріч новому. Горезвісне розширення свідомості досягається не тільки медитацією. Одне тільки «хочу!» стирає перепони та обмеження в нашому мозку. І вистачить читати жіночі журнали зі статтями про «33 способу доставити чоловікові задоволення» (хоча і це в житті не зашкодить). Подивіться, що читають чоловіки - і розвивайте свій інтелектуальний потенціал. Світ швидко прогресує, а жіночий глянець досі мнеться десь на кухні, на показах мод і в гардеробах зірок.

 

4) Перебувайте в гарному настрої. Як кажуть йоги - посміхайтеся мозком. З будь-якої ситуації можна витягти користь, так що за великим рахунком приводів для поганого настрою може бути достатньо, а ось вигоди від нього - жодної. Налаштуйте мозок на вигоду, це дозволяє вирішити багато проблем.

 

5) Будьте легкі на підйом. Існує дуже доречний афоризм: «Спонтанність - це ознака молодості!».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com